Playstation 4

Nem régen playstation 4 pro tulajdonos lettem, van olyan aki szokott játszani? Nem nagyon vannak ismerőseim :)
Jöhetnek játék ötletek is ;)

Evek ota eloszor leszek szabadsagon a 2 unnep kozott, akkorra tervezem vegigjatszani az Uncharted: The Lost Legacy-t.
Ami nekem nagyon tetszett az a GTA V es Far Cry 4. A Fallout 4 is jo, azzal meg nem volt idom sokat jatszani.

Én most végig nyomtam az AC:O,és neki kezdtem a syndicatnek (zseniálisak), persze mellette folyamatosan megy a steep (kicsit csalodás). Ott van még a gravity rush 2 és the last guardian (a világ talán egyik legrosszabb írányítású játéka).
Akcióban megvettem a GTA V (igaz ezt már 360-on végig nyomtam), de ezt leginkább majd haverral multizni :)

GTA V Online csak akkor mukodik, ha van PSN elofizetesed.

Persze ezt tudom :)

A Last of Us- t nem ér kihagyni - azaz kötelező darab! :) Aztán még ott van a Horizon Zero Dawn is. Uncharted Lost Legacy nem volt rossz bár nemsokkal előtte toltam végig a Thiefs Endet így nem izgultam halálra magam.
AC Origins még idei terveim közé tartozik.

En meglepodtem, amikor egyszer csak nem mukodott a GTA Online. Egy ideig kiprobaltuk a PSN elofizetest, de nem jott be, ezert nem hosszabitottam meg. Ez az egyetlen dolog, ami hianyzik belole…

AC:O valami brutális 50 órát pakoltam bele 60% toltam ki (fő küldetést végig vittem).

És mostanra már javították a bugokat? Megjelenéskor olvasgattam, hogy akadnak benne rendesen.

AC:O-val szerintem nem volt nagyon sok gond, inkább a unityre volt ez jellemző.

Ja igen, az egyetlen egy cím, ami miatt mindenképpen Playstation 4-re kellene váltanom (3-ról) az a Witcher 3. Szerintem ez egy kötelező darab. Persze szerintem érdemes végignyomni az első kettőt is. Az első rész eleje kicsit unalmas volt (legalábbis nekem), de utána beindult a sztori. A 2. meg zseniális. 3.ról meg csak álmodozom :D
A másik játék, ami miatt váltanék az meg az AC sorozat lenne. Nagyon szerettem a 3. és 4. részeket és kiegészítőket is.
Szóval csak emiatt a két játék miatt vennék PS4-et.

Azert meg lehet sorolni :)

Amúgy brutális különbség van már a ps3-ps4 játékok között.

én is azt tervezem, hogy eladom a PS3-at, itt porosodik, és veszek egy 4-et, csak attól tartok arra sem lenne sok időm (ugyanitt PS3 eladó :D)

1 kedvelés

Hat sok penzt mar nem er a ps3. Egyik ismerosom angliaban el, poenbol vett egyet a gyerekeknek megmutattni a regi jatekokat, 8 jatekkal 50 font volt :).

Horizon Zero Dawn az nagyon jo, csak ajanlani tudom.
Uncharted szinten - bar nekem kisse vontatott lett a vegere…
Sexy Brutale az kellemes meglepetes.
Resogun, Alienation, Nex Machina, ha valami arcade elmeny kell.
Until Dawn brutalisan szep horror kalandjatek.
A PS+ szerintem meg multi nelkul is megeri, mert nalam a havi ingyenjatekok gyakorlatilag kivaltottak a vasarlast…

1 kedvelés

Amit én nem hagynék ki, ha most venném meg a PS4-et:
Bloodborne
Uncharted 4
Last of Us (Remastered)
Let it Die (ingyenes)
Infamous SS (+First Light)
Until Dawn
Batman AK
Mad Max / Shadow of Mordor (ha bejött az AC, akkor ezek is be fognak)

Nyilván a Horizon ZD is, de arra még nem volt időm, illetve én amit tervezek mindenképpen az a NieR: Automata.

A Bloodborne nem volt brutálisan nehéz?

ui.: most a syndicatet meg a Gravity Rush 2 vettem meg.

De, az. De en pl az ilyen jatekokat nem is akarom vegigjatszani. Belattam, hogy ahhoz en mar oreg es lassu vagyok. (Meg turelmetlen.)
Viszont ameddig megy, addig valami brutalis sikerelmenyt tud adni.

A a gond, az értelmetlenül nehéz játékok felidegesítenek, én szórakozásból szeretek játszani. Ezért szeretem nagyon az AC sorozatot.

A nagyobbik srácnak most 2 év után behalt a PS4 HDMI csatlakozója. Javíthatatlan. Pedig nem cibálta, nem rángatta. 2 évre előre be van fizetve a tagságija. A tököm tele ezekkel az elektronikai hulladékokkal…