Playstation 4

Egyébként ehhez még hozzászólva, lehet, hogy vannak jó routerek, de ez nem az. a+n. Az Apple TC ac. Most tesztelés során átállítottam router módra a UPC modemet, majd csak arra csatalkozva telefonnal egy hajszálnyival mértem jobbat, max 5Mb-re ment fel. Míg korábban (Apple TC-n kereesztül) átlagban 10Mb-tel volt ezzel a telefonnal. Szóval mindent kiiktattam, minden kábeles eszközt és wifis eszközt lecsatlakoztattam, úgy is a korábbi silány értékeket mutatta. Amit még észrevettem az az, hogy csomagvesztés is van. Volt, hogy 12%-os veszteséget jelenített meg, de volt, hogy semmit. Próbáltam kábelt cserélni a UPC és Apple között, az sem oldotta meg. Így végigtesztelve mindent tényleg gond van a hálózattal, de valószínűleg nem az én eszközeimben van a hiba.

érj a szolgáltatol uj AC-s routert,

Simán lehet, hogy a szolgáltatónál van a hiba. T-nél nálunk volt olyan, hogy 100as nethez olyan routert adtak ami max 70-et tud még pár éve. Először nem derült ki, mert valami kínai cucc, senki nem nézett utána. Nemrég lett 500as net, adtak hozzá új ac-s routert, ami egész jó. Külön én sem vennék még egy routert, TM-nek meg szerintem nincs sok értelme egyszerűbb mindig a fontos dolgokat lementeni.

1 kedvelés

Hat en inkabb nem kerek semmit a szolgaltatotol, adjon egy modemet vagy valamit a bridge modba lehet tenni, aztan mar a tobbi az en gondom…

3 kedvelés

Valami nem okés. Tegnap este tökéletes volt. Ma reggel 9:15-kor végig ugyanazokat az eredményeket hozta. Majd 45 perccel később megint minden tökéletes. Persze néztem, hogy a használt eszközök számában és tevékenységben nem volt változás a korábbihoz képest. Sőt, szerintem még plusz egy eszközről youtubuztunk a mérés közben. De mindegy, holnap jön a szerelő és majd mutatom neki az eredményeket, és ő meg csak annyit fog mondani: Elő szokott fordulni ilyen. Én meg: hol tudom a leggyorsabban felmondani a szolgáltatást? :D Bár úgy sem fogom, mivel nincs más a házban csak UPC és szerintem ezt ő is tudja :D.

Egyébként lassan muszáj lesz adniuk újat, mert a 300 megás netet már nem biztos, hogy kiszolgálná. Legalábbis afelé, mondjuk 500-ra már nem tudnék menni csere nélkül. És azért elég gyakran rábólintottam egy-egy csomag váltásra (nyilván ha kedvező volt).

Pedig a gyakorlatban teljesen mindegy, hogy 150es vagy 500as net van otthon

Jana, emiatt sem váltok. Eddig is csak azért váltottam, mert pár száz forintba került, hogy dupla annyi legyen és inkább csak a feltöltési sebesség növelése érdekelt…

1 kedvelés

Most találkoztam reklám levélben a Sony Dreams nevű játékával. 2020 februárjában fog megjelenni. Elő is rendeltem. Képek alapján nem rendeltem volna elő, de a tavalyi E3 videó alapján egyből előrendeltem.
Már csak a zeneszerkesztő is nagyon durva, amit belepakoltak. Érdemes már csak amiatt is csekkolni 14.05-től kezdve.

Valojaban ennek a jateknak mi ertelme? Vagy mi ez?

Szeirntem ezzel bármilyen platform játékot lehet írni. Ha jól értettem, akkor mások munkáját le lehet tölteni és azzal játszani, vagy azt átalakítva saját játékot írni.

1 kedvelés