WWDC 2017/2018

Nem hiszem hogy a 13”-ba bekerul a M vagy i3 akkor a MB kicsit ertelmetlen lenne. Gyanitom jonnek a 4magos 13” gepek es a 6magos 15”.

1 kedvelés

En azt hogy vegre legyen valami normalis aru belepo gep amivel lehet facebook-ozni. Mondjuk dobjak ki az air-t es tegyek be $1000 korulre a belepo macbook-ot. Ebben a formaban ami most van, hogy tularazott az osszes es meg ■■■■ is… egyszeruen szamomra nincs jo valasztas.

Én azt várom, hogy semmi vasat se mutassanak be, hanem csak szoftvert. Minden vas bemutatását tartsák meg szeptemberre :D

De azért pár csini Apple Watch-szíj befigyelhetne. :D

1 kedvelés

Meg egy pár forgó-pörgő szmájli.

1 kedvelés

nők… :D

2 kedvelés

Csak megkaptad :D

2 kedvelés

Ne tudd meg, milyen boldog vagyok. :D Kinek kellene egy Mac Mini frissítés, ha van Pride-szíj?

1 kedvelés

Amúgy azon gondolkodom, hogy a pride szíj milyen szoftver? :D

1 kedvelés

Egy pride mintas mac mini? :)

1 kedvelés

Azert most nem olyan rossz a wwdc :)

Az uj macOS minimal gepigenyet tudjuk? (bocs nem volt idom nezni, most meg erom nincs keresgelni, kosz)

Nem mondtka kulon szerintem, igy akinek eddig ment az utolso os az mind megkapja.

3 kedvelés

Ez azt jelenti, hogy a végleges verzióban támogatva lesznek a 2010 és 2011-es modellek is?

MBP-bol? Nem.

Minden kiesett, amiben nem tud Metal API-t a GPU driver. Ezen hivatalosan csak a MacPro tud tullepni, igy a MacPro4,1 flasheles utan es az 5,1 hivatalosan is menni fog, ha az ember valaszt egy Metal kepes GPU-t. A 3,1 egyelore talany. Ezen kivul az egyes iMac modellek tartalmaznak cserelheto GPU kartyakat, igy a Core i csaladra epulo modellek valoszinuleg (2011 osszes, 2010 osszes, 2009 27"-es) a tobbiek egyelore talany. Itt annyi a baj csak, hogy a jelenleg elerheto Dell/MSI/barkimas markaju MXM videokartyakkal nincs az iMaceken bootscreen es nincs fenyeroalitas (a fenyero fixen a maximalis). Ez pont olyan, mintha nem flashelt GPU-t hasznalnank egy MacPro-ban.

Nekem egy SSD, continuity/handoff, 802.11ac upgradelt i7-es 27"-es iMacem van, sajnalom, hogy kb. eddig tartott a support. A CPU meg eleg lenne, RAM-ot is tudnek boviteni ha kellene.

En is azon agyalok (meg tegnap rakerestrm), hogy a MBP 2012 mid az a nem retinasra is vonatkozik-e.

Figyelmetlenül olvastam a berakott képet. :( 2011 Mac Mini-re gondoltam. De akkor az már nem lesz támogatott.

Abban Metal kepes a GPU. 1 ujabb evet biztosan nyert. En nem tudom most, hogg mi legyen. Eddig 27" iMac volt otthon es 17" MBP utkozben. Legyen ketto az egyben es egy 15" MBP vagy maradjon 2 gep, 27" iMac es 12" MB.

Szerk: az arak kb forma forma (marmint a CTO iMac+CTO MB ~ CTO MBP)