WWDC 2017/2018

A “multi” jelzo inkabb a szervezeti felepitest, policy-t es egyeb sok tarkaszart takar - azon felul, hogy immaron egy nemzetkozi vallalatrol beszelunk.
A kommunikacio, viselkedes abszolut multi-kulti… de egyertelmuen leszurheto ezen iranyba valo igyekezet a “leigazolt” alkalmazottak/vezetok szemelyebol, illetve ezek multjabol.

En is dolgoztam anno multinal. Az esemenyek leginkabb erthetetlenul es fejetlenul tortennek.
Valahol van benne racio, a vallalat biztonsagat/fenntarthatosagat tartjak szem elott. S ennek erdekeben mindent felaldoznak.

Az Apple is ilyen lett…

Hánykor kezdődik magyar idő szerint?

19:00!

(és kellett egy plussz ! jel hogy meglegyen a 6karakter) :D

Ok

Tessék, levettem kettőre :) Smileyt még így sem enged, likeoljatok. :)

3 kedvelés

Én sürön nyomkodom a “szivecskés” gombot :D

Ki hol fogja követni az eseményeket, az elmúlt 5-6 évben az első alkalom, hogy ebben az időpontban itthon vagyok :)

Az apple.com-on az elso emoji-s feature-ig.

Engem leginkabb az erdekel, hogy milyen minimalis gepigenye lesz az uj OS X-nek, ami esetleg kidobasra iteli a jelenlegi eszkozparkomat.

iMac PRO xeon-nal (24mag)… Fecka :)

szerk.: Na jó az iMac Pro brutális lett.

1 kedvelés

A francba, megeloztel :D Amugy csak 18 core, de ez itt nem szamit, meg hozza 128GB ECC sot van rajta 10G ethernet is.

2 kedvelés

@underscore Várom a véleményedet majd az új iMacröl :)

Azert ez kezd szanalmas lenni…

1 kedvelés

Most miért? Szerintem az iOS 11 meg az új iPad Pro már egész használható lesz egy csomó mindenre. Az csak az én nyomorom, hogy kódolni is szeretnék rajta. :D

Miert? Szerintem brutal jok a cuccok egyedul a csoda ultraokos hangszorot nem tudom ertekelni.

Azt hiszem ez is bejött. Az új eszközöket hasonló árakon adják. Viszont újabb Pro termékkel ismét sikerült emelni az árakon.

Amúgy az Affinity Photost azonnal megvettem, amint meghallottam, hogy mától elérhető. Egyébként most olvastam a fórumukon, hogy a WWDC elindulásakor azonnal elérhetővé tették az alkalmazást és írtak róla posztot…

Egyébként összességében tetszett. Sok apró jóságot kapunk, de nem a fjúcsörökre és az új rendszerre gondolok, hanem a sok apró fejlesztői plusz eszközről. Persze az új rendszer iPad képességei nagyon tetszenek.
Amúgy a High Sierra névtől majdnem hanyatt vágtam magam. Remélem ez azt jelenti, hogy jobban ráfekszenek a hibajavításokra :smiley:

Az iOS11-ben lesz egy-két (végre…) hasznos dolog… Gondolok az üzenetek iCloud sync-re.
Meg is lepődtem, hogy valami minimál előrelépés történt.

  • Az ios-t nem tudom hova tenni, orulok hogy valtottam android-ra, nekem sokkal jobban tetszik jelenleg… plusz meg mindig nem csinalnak dual sim-es telot, szoval en nemtudom mikor akarok visszamaszni ios-re.
  • imac, szuper van benne kraft meg minden, en csak egy sima kussban mukodo egyszeru hetkoznapi mac mini-t szerettem volna, amire rakothetem a fullhd monitorom… de nem, szoval marad tovabbra is a hackli.
  • A sima macbook, szuper lett vegre, kapott egy normalis procit is, bar ugye kerdes mennyire tudjak ezt passzivan huteni, es milyen gyakran kell visszavenni az orajelet… persze errol egy szot sem szoltak, es tovabbra is $1600… 512-es ssd-vel, ami nekem kb a 10x annak amire szuksegem lenne, viszont azert ez mar megfontolando kategoria, talan a kov frissites 1 ev mulva lesz az igazi szamomra.
  • Az osx-nel, talan visszavesznek a tempobol, es raadaskent a mid 2010 mbp meg mindig supported, ez azert tetszik.

Az ora a tv az ipad a hangszoro meg total nem erdekel. :)

Én már látni vélem a következő morgolódásra okot adó megjegyzéseket… iMac Pro-val kapcsolatban.
Szuper egy gép… 5000 dodóért. De még mindig azzal szív a szerencsétlen “pro” felhasználó, hogy bővíthetetlen, javíthatatlan (sejtem, ugyanaz az integrált szaros logic board van benne, mint a többiben)

…de legalább ráfért pár darab port…

1 kedvelés

A MacBookba beletettek i5 meg i7 procit is, és lehet kérni 16 giga rammal.
A classic MacBook Pronak annyi.