Z840 vs MacPro elovagashoz

A fene se gondolta volna, hogy ez ilyen bonyolult :)
…hozzáteszem: éveket húztam le a telekommunikációban.

1 kedvelés

Erre lenne jó egy szabvány, amiben meg lennének fogalmazva, hogy az egyes beállításoknak milyen elnevezést kell adni és azon belül is meghatározni az egyes paraméterek elnevezéseit. Persze ettől függetlenül ugyanúgy lehetne sajátot felvinni, ami egy adott rendszer specifikus.
És ugyanígy megcsinálni nem csak XML-ben, hanem általánosan, azaz hogy JSON-ként is lehessen használni akár.

Én mondjuk nem csinálok komoly videókat, még csak tanuló fázisban vagyok. Egyszerű slideshow-k, timelapse-ek és pár multicam edit. A fényelést még nem nevezném annak, ahogy a videóim kinéznek, de mostanság így néz ki egy standard desktop:


Elég egyszerű és intuitív a resolve felülete, független attól, hogy milyen os alatt használod. A quantel-nek, adobe-nak és az avid-nak is hasonló volt a rendszere…

1 kedvelés

Nem egy WS-nél lényegtelen. De mond el kérlek itt is nincs pro vonal nincs hd kamera és nincsenek csatlakozók.

De a kinézet biztos döntő :D:D…

1 kedvelés

Én lassan elkezdenék gondolkodni a hp vonalon. Most upgrade-eltem a gépem, de már kicsit úgy érzem, hogy elhamarkodottan, mert épp a héten olvastam, hogy: https://forum.blackmagicdesign.com/viewtopic.php?f=21&t=49713 (i7 4x4ghz + gtx980, de legalább a fhd dslr videók már nem szaggatnak multicam-edit -ben :) )
Én mondjuk nem 4k-val bohóckodom, hanem csak fhd-val, de így is meggyőző ez az új kártya. Úgy nézem az ati firepro w7100-nak megérett az utódja. Asszem a D700-at nyugdíjazhatja a mac pro-ban is. Ha idén nem jön ki frissítés, akkor én azt annak veszem, hogy az apple még mindig nem érdekelt a pro piac megtartásában. Ergo telefon és sw céggé silányul, ami előbb-utóbb a nokia sorsára jut. Bár talán nem, mert sokkal jobban kitalált vallás és egyház. :D

Most jottek kina 10xx kartyak nem erte volna mar meg jobban?

Na igen de egy honap es kijonnek a custom kartyak realizalodik az ar. A tamaogatasrol nem is beszelve amit innetol lenyegesen jobban fog megkapni szoval az a 10% sokkal tobb lesz felevmulva.

Na googliztam egyet a 980ti 10% 980 inkabb 30. :) a 980ti pedig 10% olcsobb mint a 1070.

750Ti már full hd felbontásnál is elégé korlátozottan elég a mai játékoknál.

HP Z8 Workstation

http://www8.hp.com/us/en/campaigns/workstations-z8/index.html

Uhhh…

1 kedvelés

Feckának ez kevés…

3 kedvelés

Nekem nincs rá szükségem, de letettem az állam :D Ezzel kellene konkurálnia a Mac Pronak?

1 kedvelés

Elvileg ígértek új Mac Pro-t szerintem arra is lefogjuk tenni az állunkat (de az árán is).

Hogyne…

nincs meg a 8k hdr 7000fps pasziánszban, így ■■■■.

3 kedvelés

Moduláris MP-t ígértek.

exponenciálisan növekvő $-al… :)

1 kedvelés

Azért ez kicsit konkrétabb annál, mint, hogy ‘lesz majd’. Akinek ilyen cucc kell, nem hiszem, hogy meg fogja várni, hogy mivel rukkol elő az Apple, pláne azok után, amit a kuka Mac Pro-val műveltek.

1 kedvelés