Zenehallgatás

Tudtam, hogy számíthatok rád. :)

1 kedvelés

(Leginkabb) utazashoz vettem egy ilyet… Meghallgattam egy csomo kulonbozo gyartot, de ennek tetszett a hangja.

https://www.amazon.de/Bose-SoundLink-around-ear-kabellose-Kopfhörer-schwarz/dp/B0117RGG8E/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1539345588&sr=8-2&keywords=bose+soundlink+ae+ii

Én nem régen vettem egy ilyet, utazásra elég jó a microfon szerintem nem az igazi, de nem is az volt a fő szempont.

https://www.aliexpress.com/item/EDIFIER-W860NB-ANC-Active-Noise-Cancelling-Bluetooth-Headphones-Wireless-Over-Ear-Bluetooth-4-1-Touch-Control/32872856508.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.60984c4d1UqL4k

Én ezek között vacillálok
Beoplay H7 vagy H9
Audio Technica MSR 7

van valakinek tapasztalata ezekkel kapcsolatban?

Köszi

Beoplay, kérdés kell e az aktívzajszűrés és a BT. Amazonon figyeld folyaamtosan van akcióban gyakorlatilag férláron. Nézd meg camelcamelcamel.com mindig.

hát féláron nagyon jó lenne a H9-es :))
AT MSR7-et láttam 40 ért Japánból, itthon nem tudom mit számolnának rá

Ennek a fejhallgatónak a fejpántja teljesen szétfoszlott. Tudtok valami házibarkács megoldást, amivel szebbé lehetne varázsolni?

Asztalra, gep melle keresek valami kulturalt minosegu de nem Highend cuccot… amit radugok a tep hangkimenetere es “tadammmm”, kulturaltan szol (tehát nem pattintja le a fejem a magas, az izlesem meg a mely…akad benne melykozep is).
Szerintetek??

Egy kb árat azért mondhatnál. :)
Nekem otthon egy olcsó Mackie CR3 van. Igazából én meg vagyok elégedve vele, ilyen mindenes hangfalnak vettem.

valami hasonlot akartam javasolni (artol fuggoen, meret ill marka valasztas)
de majd jon solar es azt mondja Sonos :))))

Miért mondanám ha kábelezni akar, mint az állatok :D

1 kedvelés

Végülis nem vagyok a kevesebb tyúkbél ellen… Meg erről a Mackie CR4/5BT-ről sem írnak rosszakat.
Az árkategória meg max ez…

Ennyi pénzért biztosan az egyik legjobb vétel, viszont azt is be kell látni 50e forint nem lehet venni rendes hangfalat. Csak kompromisszumot.

A munkámban nehezen viselem a kompromisszumot és szerencsére nem hangmérnök vagyok :)

Nekem a méret miatt lett a CR3. Megmondom őszintén én nagy különbséget nem hallottam a CR3 és CR4 között. Meg tök jó, hogy adnak hozzá szivacsot, amivel picit meg is tudod dönteni.

Más fórumon olvastam: az, hogy szerinted milyen minőségű a hallgatott zene, alapvetően három dologtól függ:
1: Hangcucc: 10 %
2: Fül: 10 %
3: Mit akarsz hallani: 80 %

:P

3 kedvelés

Mondjuk ez így ökörség egyezünk ki abban, hogy 50-25-25% mert mindegy milyen denevérfüled van ha szarul szól egy cucc akkor szarul szól.

Teufel Concept C:
https://www.teufel.de/pc/concept-c-p15555.html
Sima AUX bemenetetn kivul USB is van rajta es BT-vel is tudsz zenet jatszani.

@tetragir altal mutatott darab csinos, de nekem sok a doboz. A sima 2.0-t el tudom helyezni, a melynek nincs helye.

Az elobbiekhez:
Teny es valo, hogy a zenehallgatas minosegebe sokmindent bele lehet magyarazni.
A hallasom se olyan mar mint 20 eve volt es nem hoz lazba a huszadik masodhegedus egyik hurjanak lassult zummogese (amelyet a komplett szinfonikus zenekarbol is -allitolag- meghallanak az ugyesebb hallgatok).
Egyszeruen csak valami kulturaltabb modon szolaljon meg.
Erre ez a Mackie szintu cucc teljesen kielegito.

2 kedvelés

A CR3 egy Sennheiser HD598 után egy kicsit tompábbnak tűnik. Simán vállalható cucc kevés pénzből. :)