Zenehallgatás

Vilagos de meg mindig azt mondom egy felvetel minoseget a leggyengebb cucc donti el. Hiaba pakolod be a csoda kabeleket a studioban akkor se ilyen cuccok lesznek. Szoval gyakorlatilag jobb cuccokbol epitkezni netto penzkidobas.

Nem kotekedek, mert egeszen biztosan van kulonbseg kabel es kabel kozott, plane ilyen szelsoseges esetben, mint parszaz es high-end (megha egy- ahogy linkelted is- kozepkategoria majdnem megfogja a highendnek csufoltat) de az idealis korulmenyek megteremtese alapveto, hogy halld es eszre tudd venni a kuonbseget. Nyugodt, zajmentes kornyezet (na meg ido leulni a cucc ele es zenet Hallgatni). Na es itt mar majdnem buko is az egesz mizeria :wink:

Foleg a panel ;))))

"Az amerikai gyártású Pangea Audio kábeleinek fejlesztése több mint 12 éves múltra tekint vissza."
Ez remélem komoly, mert viccnek durva lenne.

1 kedvelés

Jah sokkal szebbek a cinek benne ez alap. 12 ev volt mire a megfelelo rezet megtalaltak meg a legzajmsnteyebb aranyat.
Egy igazi fanatikus ezustotott csatit valaszt mert jobban vezeti az aramot csak eppen hamarabb oxidalodik, igy felevente ujra veszi…

1 kedvelés

Privatban elkuldom, mi ennek a menete.

Ne viccelj már!
Tény, hogy néha előkerülhetne egy péklapát… de ha tudtad, hogy kicserélték kínaira, az nem vakteszt.

1 kedvelés

Es azert illuzioink ne legyen ezeknek a kis cegeknek egy kohasz se fogja kifejelszteni a tokeletes vezetek alapanyagot es utana egy kabelgyar sem fog 20km vezeteket legyartani nekik. De ugy gondolom ha a studioba megfelel egy klotz akkor ne legyunk mar annyira vakok hogy a mi szuper rendszerunkben otthon az lesz szűk keresztmetszet.

Szerintem meleg van. (Ahol en vagyok tuti).

Nos, ezekben nem hiszek, persze gyakorlati tapasztalatok nélkül.
Ha kicserélem az állványt, a szíjat, a kábeleket stb., kétszer olyan jól szól a cucc? Szegény tranzisztorok tudnak erről?

2 kedvelés

Totál egyetértek én i. Monduk a szíj hogyan vesz részt a hangkeltésben? Mert ha megvan a megfelelő fordulatszám, akkor nem mindegy, hogy mi hajtja? Egyedül az lehet a különbség, hogy nem tapad rendesen és lassabb a lejátszás, ami persze okozhat különbséget.
Számomra is számít a minőség, de én sokkal többre tartom magát a zenét (ötleteket, megoldásokat), mint ahogy szól.

Ez a tapkabel megjobb. A transzformator es a konnektor kozotti vezetek mindegy, de ha az utolso 1-2m ilyen csodakabel, az biztos nagyon sokat szamit. :-D

1 kedvelés

Ja ez teljesen alap.

(Jól látom, “mesterünk” távozott? Szerencsére néhány lenyomata – az idézetekben – még (?) olvasható.)

Igazából ezt nem tudom értelmezni, egy felnőtt ember leiratkozik azért mert nem értenek vele egyet a fórumon :D

Akárki megsértődhet, ha “leugatják”, mi ráadásul a hitében próbáltuk megrengetni.

1 kedvelés

A laposföld hívőket meg a chemtraileseket is megpróbálom “helyre” rakni, és amikor nem sikerül még élvezem is :), ez van ilyen ember vagyok.
Sajnos nekem ezek a kábel hívők pont ott vannak.

@solareclipse miatt lassan mar kiurul a forum…
A legjobbjainkat veszitjuk el! :-)

1 kedvelés

Nem igaz án értem miért miattam, szerintem olvasd nyugodtan végig újra a beszélgetést.

H@ly€ :))) ironizalok… :) csak nem talaltam az ironiajelet :)

2 kedvelés