Apple Watch

Brutalisan kicsi a 38 csak noknek vagy gyerekeknek. Es amugy kisebb az aksi is benne.

2 kedvelés

Hali!

Többen írjátok, hogy van értelme a számítási teljesítménynek, és az alkalmazásoknak.
Ki mit használ az óráján/órájához? Nálam az üzenetek, FB üzenetek befutnak az órára, meg van pár feltelepült alkapmazás, amit nagyjából soha nem indítok el, de semmi extra.
Ötleteket gyűjtök, mit lehet még telepíteni, aminek értelme is van :)

Nalam minden notifikacio befut az orara, a gyari megoldashoz kepest annyit valtoztattam ezen, hogy az emailekre is kapok notifikaciot. (ugye az iOS gyarilag csak hangot ad az emailnek, de notifikaciot nem tesz ki ra).
Az appok kozul, minden app, amihez van watch kiegeszites az rajta van az oran. En a gyari appokon kivul szerintem csak a holabusz/viber/fb messenger appokat hasznalom.

Szerk1: Kozben eszembejutott, hogy az ejszakara hasznalt oramon a Pillow nevu alvasfigyelot hasznalom.

Közben nekem is eszembe jutott még, hogy:
Játékok közül kötelezőnek éreztem a Pong-ot, és néha rengeteg unalmas idő közben le is köt pár percre.
Alvás figyelésre a Sleep++ fut éjjelente, de később még keresgélek, mert nem túl bőbeszédű a végterméke.

És mire jónektek az alvás figyelés?Amikor új volt az órám csináltam b 3 hónapig, de ráuntam mert tényleg semmi értelmét nem láttam.

Ha erzem, hogy rosszul aludtam, akkor az oran is latom, hogy tenyleg :D Ha pedig azt erzem, hogy teljesen atlagos volt, akkor sokszor azt latom, hogy ez az eddigi legjobb session. Mivel van folosleges watchom, igy azt felrakom ejszakara.

Oké rosszul alszol, látod az órán és? Mondom az elején én is lelkes voltam de 3 hónap után rájöttem az égvilágon semmi értelme.

Még csak egy hete figyelem, de első éjjel, alvás közben 11lépést tettem meg, 90kalória égetéssel. Ezen meglepődtem, hogy ennyit forgolódok. Igazából én azt az ébresztőt keresem majd, ami a “megfelelő” alvási periódusban ébreszt fel, mert nagyon rossz ébredő vagyok. Erre esetleg valami ötlet, kipróbált app?

Tegnap relative koran keltem es a parom is.
6:30-kor csorgott az ora (szabin vagyunk)
En 6:40-re lezuhanyoztam es fogatmostam:
-jo reggelt en mar lezuhanyoztam es fogatmostam
-en pedig mar felultem 😂

Szerintem ez az egesz akaratero kerdese.

Telis-tele ellentmondásokkal. :)

(Szabin csörög az óra? Nincs melegvíz?)

Szabin voltunk, de sajnos menni kellett elintézni egy két dolgot. Van melegvíz de ha haladni kell akkor haladni kell.

Sziasztok!
Kérdeznék felhasználóktól:
series 1 után most kaptam series 3-at.
Valamiért Mickey és Minnie nem mondja ki az időt (watch és iphone-on is a settings-ben be van kapcsolva)
És FB messenger nem küldi el az órán diktált vagy gyorsgombos válaszokat. (ezt már az 1-es is csinálta).
Tud valaki segíteni?
Köszönöm!

Nekem a S2 es S3 eseten is mukodnek ezek a feautrek. Mind a telefont, mind az orat angolul hasznalom.

Egérkék hangja megjött, viszont fb messenger továbbra is olyan, hogy az órán elszáll az üzenet, mint amikor elküldi, ám a böngészőben nem látni, és nem is kapja meg a választ a poster.
Rejtély.
Köszönöm!

Ilyen üvegfóliát találtam rá de sajnos nem ívelt. http://www.gsmbutik.hu/Apple-smart-watch-okosora-42mm-uvegfolia-tempered-glass?search=apple%20watch
Esetleg tudna nekem valaki segíteni olyat találni ami ívelt?

Sziasztok,

Erdeklodni szeretnek, hogy nallatok mi a helyzet. Mostansag azt tapasztalom, hogy a watch3-om mar nagyon szukosen hozza a 2 nap uzemidot. Ha mondjuk reggel 6 leveszem a toltorol, akkor masnap delutan 15-16h-ra biztosan elfogy a kakao. Ugyan ez mikor megvettem inkabb 3 nap volt. De ezt meg el is fogadnam, mert leszoktam arrol, hogy este is rajtam legyen, igy egynapot mindig biztosan hoz (buszkek lehetunk)…

Ami viszont felettebb bosszant, hogy hetvegen reggel 5 toltorol le, 9h-kor outdoor walking track bekapcsolas, majd 13h-kor power save mode mert elfogyott a kakajo, pedig csak a tav felenel voltam :( - ellenpeldakent oktoberben Balaton kerules reggel 3 indulassal egesz nap bringa tracking es este 10 fele olyan 30%-on volt.

Ez ido alatt nem valtozott a kornyezeten semmi, ugyan az a iphobe 6s+ csatlakozik, lehetne meg a hideget mondani, de azert a kezemen kabat es kesztyu kozott/alatt nem volt nagy minusz…

Ami valtozott az a OS verzio, tobbedik update ota varom, hogy megjavuljon :(

Van esetleg barkinek otlete, megoldasi javaslata? Egyaltalan hogy tudnam megnezni, hogy mi viszi el az akku idot?

Mar a fenyerot levettem, egyedul 2 dolgot nem szeretnek kikapcsolni, mert szeribtem ennek az oranak pont az a lenyege, hogy merje a pulzust trackeles kozben, illetve h ha felemelem a kezem akkor kapcsoljon be a kijelzo (itt is levettem h nem maradjon sokaig on)

Garancia? Nekem nem gyengult az akkuido.

1 kedvelés

Nekem elso szerias, watchom van es a kezdeti 1 napos uzem ido ma mar inkabb 2. Nalad szerintem az akku haldokilk.

Októberi, szóval 1éven belül vagyok, már csak az a kérdésem, hogy hogyan fogják ezt az Apple szervízben javítani? Próbálgatják két hétig, hogy mennyi idő alatt merül le? vagy elviszik trackelni a mátrába?

Mind1 ez az ő dolguk, de elég szkeptikus vagyok, mikor a laptopommal kellett mennem a kijelző foltosodás miatt, szép kálvária volt.

Köszönöm a tippet, elviszem legalább mondanak rá valamit…

Szeriviz app kifogja irni nekik hany mAh kepes felvenni es az alapjan dontenek.