ARM MacBook

vagy más színű szemüveget!

Végre színesedik a paletta (ha valóban ilyen lesz).

…csak jönne már a 16”-os

Meg is van!
kredenc

14 kedvelés

😂😂😂😂😂
ettől most kikészültem.

Ilyen öreganyámnak volt.

1 kedvelés

Csak leakasztod az ajtót… :)

Basszus! most ugrott be, ezek tuti jártak öreganyámnál. Unknown lenyúlták a sajtreszelőt is, onnan datálódik az egész. :smiley:

6 kedvelés

Tudom, vicceltem. :) Én szeretem a színeket (grafikus-szerű organizmusként fura is lenne, ha nem), csak ezek a barbie-szerű tinilány árnyalatok valahogy nem jönnek be. De Ezexerint velem van a baj.

A zöld színről azt pletykálják, hogy pár éve sok kritikát kapott az environment csapat, hogy az Apple termékei nem elég zöldek, erre az egyik gyártási manager berendelt 46 tonna zöld festéket, utána tudta meg, hogy nem erre gondoltak. :DDD Most el tudják sózni.

3 kedvelés

Ehj, de kredenc!
A magyar munkásnemzet nélkülözhetetlen bútordarabja a konyhákból…

Ne légy kirekesztő, az nem trendi! (Munkás-paraszt…)

Hogy legyen egy kis technikai resze is a dolognak, nem igazan elonyos a feher bill a hattervilagitashoz. Az alu powerbook-on is eleg ■■■■ volt amikor a szenzor mar bekapcsolta de meg volt annyi feny, hogy nem kellett volna es az eredmenye az lett, hogy semmi nem latszott a gombokbol.

1 kedvelés

A fehér gombok pedig két nap használat után piszkosak.

Majd csinálnak RGB billentyűzet világítást, és a fényszenzor ügyesen kiszámolja, hogy milyen árnyalatra van éppen szükséged. Plusz dárkmód, ugye…

Vagy rendszeresen kezet kell mostni… nekem mondjuk mindig tiszta az asztali keyboard-om. :)

Nyilván es barlangi ősember vagyok es nem mosok kezet.

1 kedvelés

Legyen! Bár én a földműves-szakembereknél leginkább tölgy és bükkből készült darabokat láttam :-)

Én is, mégis tele van macskaszőrrel…

A dédkorúaknál még igen, de az ötvenes–hatvanas években az otthonról kirepülőknél igen elterjedt vala a fenti szépség.

Nekem a 2008-as MBP szürke gombjait sosem kellett megvilágítani, mert a képernyő fénye adott annyi fényt, hogy láthatóak legyenek a billentyűk. Az új fekete billentyűknél már egyértelműen kell a háttérvilágítás. Szóval lehet újra kimegy a háttérvilágítás a divatból! :)

Ó, gyerekek, dicséretet kaptam (a fórumtól) a 10 szívecske mián! :)

3 kedvelés