Csak úgy

Alig használt 6K-s wallpaperek letölthetőek.

És egy retro stílusú. Ugyanitt 82-es, enyhén lsd-szagú vw mikrobusz kevés kilométerrel eladó. :DDD

edit: felraktam inkább a dropboxba, mert valamiért lekicsinyedtek, mire felértek.

7 kedvelés

Ma megismertem valakit: keskeny csípő, hosszú combok, nem fél a publicitástól, és tuti nem vegetariánus. Ő minden férfi álma. Vagyis hát… :slight_smile:

7 kedvelés
2 kedvelés

Jön az amazon mint webshop magyarba. Ahol eddig megjelent ott kiskereskedelmi webshop vérfürdő és népírtást hagyott maga után. Tort ült bűzőlgő maradványaik felett és ingyen szórta máglyaként égő húsukra az lg monitorokat és gyártási hibás pelenkákat.
Akkor ezért indította el pl a mediamarkt a beszállós kiskeres webshopos bizniszt.
Mondjuk az emag-osnál biztos csak rentábilisebb lehet.

1 kedvelés

legalabb náluk van kártyás fizetés, igy 2021 vége fele.

szuper, fogyasztóként alig varom!

Tegyük hozzá, hogy van pár webshop, amelyikre ráfér némi véradás. Addig, amíg van bennük egy csepp is.

3 kedvelés

Aki akart már most is onnan rendelt.

1 kedvelés

Sütöttem pár 6K mézes, chilis, szilíciumos chipset. :slight_smile:
Ugyanitt alig használt Dexter késkészlet ajándék vérminta tartóval és 53 tekercs folpack-kal mélyen ár alatt eladó. :stuck_out_tongue:

4 kedvelés

Csak a mai felfedezéseim:

  • iPhone-on le szoktam húzni az “alkalmazás ikonok közepét”, hogy belépjek a keresőbe. Nos ma eltűnt a billentyűzet, de úgy, mintha teljesen átláthatatlan lenne. Azaz a helyén, ahol lennének a gombok, ott érzékelte, és elkezdte beírni a betűket. A találatok közben a billenyűzet helyén megjelentek dolgok, de ha billentyűzet helyén kattintottam, akkor nem a találatot nyitotta meg, hanem újabb betűt írt be a rendszer. :slight_smile:
  • Mac: elkezdtem frissíteni az Xcode-ot. Launchpaden bent van egy mappában. Abból a mappából át akartam tenni egy másikba és közben átváltott az ikonja és a neve Forkliftre. Mikor elengedtem, akkor már csak a neve volt Forklift.
2 kedvelés

De ez nem hiba, nem olvastad az új app store szabályzatot, ez a Discrete promotion nevű új funkció. :DDD
Nálam a zájfón mókázott pár napja: 0-24 be van dugva a füles, átraktam a telefont egyik asztalról egy 2 m-re lévő másikra, ilyenkor ugye feléled a kijelző, de egyből el is alszik, na most azt látom, hogy még fél perc múlva is aktív, és hívok valakit. Nem oldottam föl, nem nyúltam semmilyen gombhoz, ráadásul egy olyan embert hívott, akivel kb 8 éve beszéltem utoljára. Megnéztem, voice kontroll kikapcsolt állapotban volt. Azért ez milyen már.

1 kedvelés

App Store: van egy szekció az Appokon belül: “Szuper játékok iPadOS 15-re”, természetesen csak alkalmazásokat tartalmaz, egy játék sincs benne. Aztán ez a megfogalmazás is szép: “Amiket mi játszunk”. Persze ezek most simán “emberi” hibák, nem programozási hibák okozzák.

Jaj már, mindig ez a negativizmus, van már 650 ezres iPhone, meg egész estés filmek a sorozatok mellé, az miért nem elég neked? :DDD Btw az app store a mindenhez is értünk látásmód egyértelmű vesztese, amennyire én látom.

Fiatalabb koromban jött hozzánk egy ember aki abban az évben végzett az ELTE-n prog-mat-on. (Ez 2000 környékén volt.) Nos, ez az ember azt mondta, hogy Ő HTML-ben akar programozni. Én akkor voltam az első féléven estin. És akkor döntöttem el, hogy abbahagyom az egészet.

3 kedvelés

Nos, én pedig “grafikus”. Inkább operátornak nevezném magam, bár sok mindent kell “kitalálni” is. És ennek már 30 éve… úgyhogy k. jó vagyok mekintosból (is)! :slight_smile:
(Kissé “nyelvtannáci” is vagyok, de inkább a hanyagságot és a hozzáértés hiányát nem kedvelem.)

(sajt válaszát visszacsatolván az eredeti bejegyzésre.)

1 kedvelés

Az eccerűség gyönyörködtet. :stuck_out_tongue:

4K:

1 kedvelés

április végén nyílik Varsóban https://applemuzeumpolska.pl

1 kedvelés

Még az utolsó pillanatban is:

4 kedvelés

Huu, de komalnam ha none az ipad pro kijelzomerete… Mar par napja amugy is azon szuttyoskodok, hogy mennyire lenne zokkenomentes szamomra felredobni a laptop-ot.

Hasznos cikk, azt se tudtam, van iPad Pro M1 :smiley: