Dühöngőcske

Megy, kösz, de akkor sem értem, hogy mivel! :)

Mivel mennie kell :D

Még mindig gyűlölöm a Sierra “Purgeable” lemezkezelését. Van egy játék steamen, amit kb 1 napig még ingyen lehet játszani. Viszont azt írja a steam, hogy 67GB lemezterület kell neki. 3 órámba tartott, mire felszabadítottam annyi szabadhelyet, hogy ne a purgeable-höz adja a törölt adatokat. Ugyanis pl ha áthelyeztem olyan fájlokat, amiknek közük sincs az iCloud-hoz egyáltalán, azokat is purgeable közé tette. A végén volt már 110GB szabadhelyem, amiből majdnem 60GB volt purgeable. És persze a Steam nem érzékelte, hogy van purgeable szabadhely és nyugodtan elkezdhetné tölteni a játékot. Szóval épp hogy megvolt a hely, kb maradt volna vagy 300MB a Steam szerint és elkezdtem letölteni. 52GB-t körülit írt a Steam letöltés közben, viszont 62GB foglal a valóságban. Persze ez lehet a hülye Apple féle tárhely számítás miatt van. Szóval most, hogy ott van e a 62GB, így most 52GB szabadhelyem van, amiből még mindig majd 23GB purgeable. Szóval utálom ezt az egészet. És amiatt utálom, mert ha kell szabadhely, akkor nem könnyű felszabadítani…

Ember, aki a " Set me free and let me loose" kifejezést “szabadíts fel és hagyj veszíteni”-nek fordítod. Pls.

1 kedvelés

Nem kimondottan dühöngés, de jó lesz ide:-D

Egyik teszt Prestashopunkba bejött egy scriptkiddie egy külső fejlesztőtől jött modulon keresztül.

Miután megfixáltam a hibát, nem tudott többet bejönni, viszont látom a hülye próbálkozásait:-D

(Ezt a prestashopot letöröltem, majd visszatöltöttem a helyi mentésből)

Feltettem a legujabb frissitest, azota a Safari beledoglik a gog.com-ba…
Chrome default lesz ebbol, mar latom. Erik egy ideje, de eddig ellenalltam…

Töröld ki, légy szíves.

Megoldódott: Yosemite. Bár ez is vérzik (a régi SnowLeóról költöztem a tiszta telepítés után), gyomlálni kell, a maileket tudtam importálni Kapitányból, az Acrobat lassú, de legalább visszatérhettem Photoshop CS5.1-re (extra: mivel nem hi-res képes, dupla méretben nyitja meg a képeket a 4k-s monitoron, ami azért jó, mert legalább látom, amit keresek. CS6-ban mindig nagyítani kellett rajtuk.)

Modern szamitogep hasznalataval :slight_smile:

4 kedvelés

A post was merged into an existing topic: SAP Business One Web Service

ehhhhh
vilag egyik legnagyobb domain szolgaltatoja (gandi), adatok meg egy masik nem garazscegnel (hawkhost). ftp kapcsolat estenkent nem mukodik (konkretan tegnap ejjel nem ment, napkozben igen, ma este ismet nem), sub domainek egy panaszlevel utan elindultak, indoklasuk szerint ahhoz ido kell :SSSS feltoltott weblahoz kepket nem tolti be a szerverrol azota sem.
ugyanaz a weblap ugyan arra a szerverre (hawkhost-masik felhasznaloval) masik domain szolgaltatol (go daddy), tokeletesen mukodik, ftp szintugy.
ezertnemalszom

szerk: ne kerdezd miert nem a godadynel vannak azok a domainek is amik a gandinal, mert a goD nem kezeli azoknak az orszagoknak a cimeit:S

Ezért vagyunk itt. :)

Tegnap asszonynak iPhone 5s-ről költözés SE-re volt a menü. iTunes backup (titkosított) majd telefon törlés icloudból, majd teljesen nullázás. Sim kártya ki, be az új telefonba, iTunes restore. Hibaüzenet: a biztonsági mentés sérült. 😳

Na akkor telefon visszaállítás icloud mentésből: kétlépcsős hitelesítés sms-t küld a belépéshez az új, még éppen beállítandó telefonra… 😡

22-es csapdája. Végül a megoldás: semmi baj nem volt a biztonsági mentéssel, csak az 5s 10.3 volt, az új SE meg 10.1-el érkezett. Frissítés után működött a restore. Hülye irreleváns hibaüzenet!

2 kedvelés

Mint a mi Citroenünk:-D
Parkolás közben kinyitod az ajtót, hogy megnézd jó helyen vagy-e a vonalhoz képest, és elkezd szirénázni bent, hogy húzd be a kéziféket. Véletlenül sem azt, hogy az ajtó kinyílt:-D

1 kedvelés

Mindig van új a nap alatt.
Ilyennel sem találkoztam még (macOS-Safari hiba)

Nem safe modban vagy veletlenul?

Ez meg mindig attol fugg, hogy milyen hibad van, a kepernyo melyik reszen van es hogy mekkora a kijelzod. Es van erre egy megfelelo szabvany, ami ezt tokeletesen leirja az Apple pedig kivetelesen ezt pont figyelembe szokta venni.

Nem. Munka közben jött ez elő. A felvett videó az Retina kijelzőn volt, de az otthoni külső kijelzőn is csinálja.
Egyébként a Safari újraindítása teljesen megoldotta a problémát.

Hogy én mennyire utálom ezt a prestashop modult…
Megvettük, hogy bizonyos szabályok mentén adjon ajándékot, de ez egy ■■■■. Egész egyszerűen hiányoztak belőle funkciók, vagy csak kirakatban voltak ott a beállításokban, de egyáltalán nem csináltak semmit…
Amennyi energiát ebbe a szarba fektettem, akár 0-ról is megírhattam volna…