Dühöngőcske

nalunk nem lehet varialni, adtak egy majd 10 eves netgeart, amit meguntam, a fentiek miatt plussz amit mar irtam masik forumban, hogy a wifi jele az nem vitte at a fodemet, igy az emeleten nem volt wifi csak kiegeszitovel,
most ugyan sw-t frissitettem es egy gyari visszaallitas-beallitasok visszatoltese komboval ugy nez ki ismet helyre allt a rend, mert idokozben allitgattam (kb osszevissza;) miket lehet vele meg csinalni mert valoban eleg komoly motyo ;)

Lehet hogy csak nekem van keso de nem tiszta hogy a netgear-el megy most vagy az asus-al. Asusnal en is frissitettem nem reg firmwaret de sok kulonbseget nem latok. Kicsit szebb lett a felulet :)

a net a netgearen keresztul jon be, a szolgaltato miatt nem lehet kiiktatni, az bridge modban (csak atfolyik rajta a net), lan kabelen atadja anetet az asusnak ami pedig leosztja kabelen ill wifin, az ipket, port atiranyitasokat az asus csinalja

1 kedvelés

Szerintem én is modemet írtam volna, mert szerintem rögzült az emberekben az a tudat, hogy minden szolgáltató modemet használ. Holott nekem is ugyanígy van beállítva.

Bocs ha nem egyertelmuen fogalmaztam. Szolgaltatoi modem (bridge mod)-asus modem/router a sorrend.

Nem beszélve arról, hogy valószínű ezeknek az eszközöknek nem mindig van jól megírva a rendszerük. Azaz előfordulhat, hogy teleírja vagy a memóriát vagy a tárhelyet és azért nem működik. Ilyen esetben is segíthet az újraindítás.

Ok, koszi az infokat. Remeljuk csak ujrainditasi problemak lesznek bar a ikor beiktattam az asust es bridgbe kapcsoltam a netgeart gondoltam megszabadulok a sok ujrainditastol ami annak elotte is volt rendesen. (A netgeart le is telepitettem a pincebe, hogy egy lommal kevesebb a nappaliban:)) A szolgaltato egyedi frimware valoban eleg instabil labakon all, azert probaljak folyamatosan foltozgatni (ezt a max 10 ip mentest is csak egy szervizes srac ismerte el amikor az ugyfelszolgalaton megjelentem a modemmel a kezemben:)) De ha majd lemegyek ujrainditani, hozok legalabb fel bort is :))))

2 kedvelés

Erre a sok stresszre palinkat hozz fel :)

Mar elfogyott amikor meg nem volt berakva az asus :))

Amikor a 3. e-mailt kapo hogy jönnénke hozzám tanulok, rá googlizok az email címemre. és valami idióta az én e-mail címemet írta ki a saját weblapára :D Persze levelet nem tudok neki írni hogy ez nem jó.
http://napfogyi.hu

Írj neki SMS-t. Vagy a telefonszámodat is kiírta? :)

Nem, megtaláltam facebookon és valami IQ fighter lehet mert nem érti mi a gondom :D Egyszerűen nem érti hogy ez nem az ő e-mail címe. :D

Mondjuk nekem mindegy a neki írt levelekere eddig válaszoltam de innentől kuka.

Sikerült kijavítaniuk…

zero kommunikáció.

Figyu, tudsz majd nekem is műkörmöt csinálni? Walami wifiset szeretnék! Mindig vonzott a fejlődés ugyanis.

1 kedvelés

BT is legyen benne, mert minden jobb ha van benne BT.

Gondoltam tolok egy GTA V-t igy kb 4-5 honap kihagyas utan.
Ennek kb 1 oraja alltam neki, azota ez volt a 6 restart es meg az nvidia driver-ig nem jutottam el.
Kezdek agyverzest kapni… miert nem lehet olyanra csinalni mint az osx-et, hogy ha van idod akkor told fel a frissiteseket amugy meg kussolj… i love microsoft

Vagy a legegyszerubb, konzol. PS4 vagy Xbox-szal nincsenek ilyen gondok. :-)

Nem szeretem a consolokat… PC-n azert jo a GTA mert lehet egyszerre hasznalni a kontroller-t es az eger bill kombot.

GTA az a játék ami a legjobb kontrollerel. FPS-t vagy egy stratégiát soha nem játszanék azzal.

Akkor lehet en vagyok a balfasz… nagyresz a kontrollert hasznalom, de pl kocsiban lovoldozni vele lehetetlen. Az autoaim-ot meg hanyagoljuk, annak semmi ertelme ha nem kell celozni.