Gyűlölöm az iTunest

Ha az e-mail címe megvan, amire regisztrálta az icloud fiókját, lehet kérni jelszó visszaállítást. Ha nincs, akkor borzasztó amatőrizmussal vagy lopott iPhone-al állunk szemben…

1 kedvelés

Letre kell hozni egy gmail-es acc-ot a telefonon es engedni kell neki, hogy szinkronizalja a kontaktokat… Ezt kovetoen fel fogja szinkronizalni a meglevo telefonszamokat. A pontos lepesekre mar nem emlekeszem, de nem volt bonyolult.

Ha megvan a kontakt sync a gmail szerveren, akkor a beallitasok kozott kapcsoljatok ki a telefonon a gmail-es acc-ot es torold az osszes kontaktot. Azzal egyutt az icloudrol is torlodni fog…

Azzal sokat nem tudsz kezdeni, ha ossze van rendelve egy icloud fiokkal.

Magyaran a jelszo nelkul eselytelen vagy barmit is csinalni… de az altalam iment emlitett dolgokat meg tudod tenni a jelszo ismerete nelkul is.

Esetleg egyszer az illeto kezebe adni a telefont, hogy lepjen ki az icloudbol…

Gyakorlatilag igen… de gyakorlatilag a haverod is, mert ami arra a icloud accountra kerul, az a telefonjara is szinkronizal… attol fugg, mi van beallitva az icloud beallitasai kozott.
Mindenesetre erdekes szitu…

Nem.
Beallitasok - mail - fiokok.
Ezen a feluleten tudod beallitani a gmail opcioit is, hogy mit szinkronizaljon.

Emlekeim szerint, ennel tobbet nemigen kellett tenni. Automatikusan felszinkronizalta a kontaktokat a gmail szerverre.
Bongeszobol barmilyen gepen le tudod ellenorizni. Ha sikerult, akkor ugyanott a beallitasok-mail-fiokoknal deaktivalod a gmail fiokot. Ezt kovetoen torlod az osszes kontaktot (lehet hogy egyenkent kell, nem tudom lehet-e csoportosan) es elvileg kesz is.

Ha a telefonon torlod a telefonszamokat, akkor az aktiv icloud szinkronizalas eseten az icloudbol is torlodik.
A beallitasok-icloud opcioknal tudod ellenorizni, hogy miket szinkronizal.
Ha itt minel kevesebb dolog van bekapcsolva, annal kevesebb adatot osztott meg a jelszot-nemismero-icloud fiokkal

Nem értelek oda mentek a teloval kezébe adod, lépj ki most. Nincs ezen magyarázni, jelen formában egy gombnyomással tudja téglásítani.

[color=#AAAAAA]
Hová fejlődött a világ! Régen téglagyárban gyártották a téglát, most meg elég már egy gombnyomás is hozzá! :D[/color]

1 kedvelés

Icloud csak jelszoval… ez a lenyege. Lopasok ellen talaltak ki.
Ezen kivul alaplapcserevel is orvosolhato…

1 kedvelés

Szerintem nem tudja. Mert ha tudná, akkor az Apple miért nem tette meg ezt az FBI kérésére?

Meg a másik miért tenné?
Milyen az a szituáció amikor a saját telefonjába valakit megkér hogy lépjen már be a fiókjával?

Ez szerencse volt.

Egy napja pont ugyanezt írtam… :wink:

1 kedvelés

Én azt hittem a tanácsod hatására próbálták meg azt :) Vagy persze lehet, csak nem mondták.

1 kedvelés

Az icloud fiók nem csak levelezés. Azon keresztül szinkronizál sok mindent. Érdemes megadni másik e-mail címet és beállítani a kétlépcsős hitelesítést, akkor egészen tűrhető biztonságban vagy.

2 kedvelés

Ilyen nekem is van :D playlistet szinkronizalok, de a telon playlistben nem lattom ugyan azt a tracket, viszont osszes dalkozott meg lattom :)

Nekem nem lehet egy hangjegyzet meg plusszba?

2FA vagy alternativ email cim kell a biztonsagi kerdesek resetelesehez.

Na ma elég volt ebből a szarból komolyan, eddig én voltam az aki kivont karddal védem, hogy mennyire jó. De ma feldugom a telefont és radom playlisteket dupláz amelyikbe beraktam egy zenét az újat felszinkronizálja egy régebbit meg kiszed belőle és csak halványan mutatja a telefonon.

Nem vagyunk mi allatok hogy kezzel pakolgassam. Semmi extra nincs playlistbel pipa 3 hetente feldugom a gepre es pakolja fel a palylistben az egy uj tracket ennyi.

Eddig én is védtem, de tényleg egyre használhatatlanabb. Pl az, hogy ha megnyomom a billentyűmön a play gombot, régebbe elindult legalább az első zene a könyvtáramban, de az utóbbi hónapokban csak az itunes indul el. És a telefonon meg még rosszabb, mert ott ha elindulok, bedugom a fülest, azon megnyomom a lejátszás gombot, van hogy semmi sem történik. És sokszor rájövök, hogy azért nem, mert utoljára a telefonomon vagy neteflixet vagy youtubot vagy egyéb videót néztem és azt próbálná meg lejátszani, de mivel 4G-n le van tiltva az ilyesmi, emiatt semmit sem játszik le. Egyre nagyobb fos. Az egész :(

1 kedvelés