Gyűlölöm az iTunest

Igen, a megoldás az lenne, hogy külön szedik az appokat végre mert ettől van ez a brutális káosz.

Tök véletlenül találtam meg a Repeat / Shuffle gombokat az iTunes 10-es appban. Ki a fene tervezte ezt???

Egy ok mert ugy se hallod flac és 256-osmp3 között a különbséget. :)

Mintahogy solar is mondta ugyse hallod, igy meg tarhelyet is sporolsz, nem keveset :)

Viszont a Vox es az iTunes kozotti kulonbseget meg en is hallom. Gyakorlatilag minden mp3/aac fajlom jobban szol…
Ugyhogy nalam mindenhol Vox, meg a “Mastered for iTunes” zenekhez is.

Ez tiszta winamp, skinek vannak hozzá? :D

Gepen es otthon csak a sonos lejatszojat hasznalom, telon meg teljesen elvagyok az alappal (70%ban ugyis podcastet hallgatoo utkozben).

oh jah 15$ havonta hallgathatom a sajat zeneimet, faja, koszi :)))))
a soundcloud sajnos sajat magat teszi tonkre, idiotara programozzak, a keresoje siralom a “falad” borzalmas es nem testreszabhato, ios eszkozokon meg tomoren sz.r, en mar anyaztam parszor a supportot, de csak mondjak a sajat igazukat majd lehuzhatjak magukat lassan (egy nyomoronc listen later gomb mibe fajna???)
w2: ha megvarod az uj ios t ott lesz inteligent dark mode ami nem csak ‘megforditja’ a fekete feheret hanem ertelmesen szinezi azt az uit

Iosen is van 256gb ;)

mindossze 74 havi felhodijjert :DDDDDDD

Nem a 16gb-os telefont kell megvenni es kesz :D

74 honapra persze hogy nem :DDDD

1 kedvelés

Amugy mit EQ-zol rajta?

Világgá mennék, ha így kellene zenét hallgatnom. Mintha lovakat fognánk az autónk elé.

3 kedvelés

Nekem van egy fekete belole - a pirosnal nem hallottam akkora kulonbseget, amekkora arban van, es jok azok a lovak, gyorsabb lesz toluk az auto, es jobban is fordul…
(igaz, most egy X1 Carbonba van bedugva, de ott is, az MBP-n, es az iPhone-on is igazan jot tett a zenenek.)

Hozzáteszem, hogy nem vagyok ennyire igényes, nem is tudnék: vagy a gyerekek vonyítanak, vagy én. :)

1 kedvelés

…vagy a gyereknel a deszpaszitooo!
Vauuuuuu

1 kedvelés

Jah, idén nyáron mi is a Deszpaszitóhoz megyünk strandolni

Elmaradott vagyok, nem vágom.

Nem elmaradott, boldog ember :-D

És én még azt hittem, hogy ez csak itt megy, de úgy néz ki Magyarországra is átterjedt :-(

1 kedvelés