iPhone X

Na jó, de a régi hardverekben még nem vót arcbarnittó. :)))

Pont most olvastam a MacRumors-on, és idejöttem, hogy megkeressem azt a topicot, amiben a flac hiányáról szólt a diskurzus.
Te nyertél!

Ez nem tudás kérdése, hanem hogy bele akarják-e tenni, vagy sem. Majd ők megmondják, mit akarj te.

De miért kell FLAC a telóba? Bt-s fülessel meg a metron annyira mindegy. Ha meg valaki annyira akarja ott az apple lossless (akinek felmerül ilyenre az igénye annak egy konvertálás nem lehet probléma)

Furcsa hobbi, az biztos.

2 kedvelés

És milyen a minősége a Bluetotth 5.0-nak? Azon nem javítottak?

Miért tőlem kérdezed, májernak tartasz a témában?

meg annyit tennek, hozza TMS mondandojahoz, hogy designban sincs semmi uj, a sarkos 4-5 s sorozat utan visszatertek az elso!!! 2g designhoz, csak laposabb kivitelben (ne kedjetek azt mondani, hogy nem mert itt egy karcmentes 2g a fiokban, latom:)))), meg vekonyabb muanyag antenna boritassal ;))
szoval mar a sir is feeslegesen van a cegnel (nincs mar honnan es mit lopni:)

Nem értem, van iPhone-od, vagy csak keseregtél rajta?

1 kedvelés

Nem én, másmilyet sem. Szinte csodálom, ahogy az Apple le tudja nyomni a zemberek torkán az egyre drágább készülékeket – a többi gyártó pedig követi. Az, hogy az új (telefon, szoftver) fejlettebb (többet tud), természetes.
Csupán azt nem értettem, hogy amiatt keseregsz, hogy használsz iPhone-t, de nem tudod vele kezelni a FLAC-eket, vagy nincs – talán épp emiatt –, de megoldod máshogy.

1 kedvelés

Oooo a 4k video amit rogzit nem a telefonodon erdemes visszanezni. Amugy ha olyan uber brutal hangrendszered van nehogy iphonerol hajsd mar meg. Nem ertem ezt az iphone fikazast komolyan, en se vennem meg 1200 euroert, de nem jarok pityeregni a forumokra hogy miert ilyen mocsok draga. Majd 2020-ban amikor 300 euro lesz veszek ennyi.

De amugy a huawei forumra se jarok fikazni pedig edesapamnak az volt.

Most tenyleg, neked nem jon be? Nem akkor ennyi leirtad egyszer, de ne legyel mar fecka, hogy ezen pityeregsz itt 30 poszton meg. Megertetuk szerinted szanalmas az egesz, pont.

Nahát, a BB Q10 lejátssza a 24/192-es FLAC-et és WAV-ot is. (Kérdés persze, hogy milyen minőségben. Direkt a te kedvedért vacakoltam vele.)

Oooooo, azok a jo kis “regi” BB-k :slight_smile: De szerettem. Kar, hogy elsullyedtek a melybe.

Miért lehuzás? Melyik készülék tudja ezeket amiket az iPhone X? Nincs itt semmilyen lehúzás felnőtt ember vagy eltudod dönteni neked megéri vagy sem, van rá pénzed vagy nincs.

A lehúzás az amikor a szerelőhöz beviszed az autódat és olajcserét kell csinálni, de a szerelő kicseréli neked az benzinpumpát azzal a dumával, hogy ez is rossz volt (pedig nem). Itt nincs lehúzás ígér valamit a termék és azt hozza is ennyi.

Biztosan fel fog élénkülni a szürkeimport így, hogy liberty-ben olcsóbb lett 100 dodóval, nálunk ennek megfelelően drágább lett 25 ezerrel az alapmodell. :))) Mondjuk az almának édesmindegy, csak vigyék, ezzel csak a reszelőket meg a mobilszolgáltatókat szívatják.

Azt a néhány extrát busásan meg kell fizetni, miközben alapdolgok hiányoznak belőle. Nem annyiszor jobb, ahányszor drágább egy átlagos (= átlagember igényeit kielégítő – magamat is ide sorolom) telefonnál. Kb. mint a high-end hangszórókábel.

Nem süllyedtek. Van, aki kitart, mint annak idején az Apple mellett.

Miert lenne ez lehuzas? Vasarlas elott merlegeled, hogy neked megeri-e es ezalapjan hozol egy dontest. Senki nem kenyszerit arra, hogy iPhone-t es gyorstoltot vasarolj.

Számomra ez az egész pl. az esőérzékelős ablaktörlő szintjén van. Igénytelen vagyok, na.

Őszintén, el tudod képzelni, hogy a zsuzsigsm olyan olcsón be tudja szerezni hivatalos forrásból a 200 ezer körüli iphone-t, hogy még a saját hasznát rárakva is 40-50 ezerrel olcsóbban tudja adni, mint az Apple listaára? Egyik haverom pont nemrég vett 95eFt-ért SE-t, az reszelők akkor vitték le 138-ra az árát. Lehet, hogy tévedek, ne nekem ez meseszerű. A számítástechnikai alkatrészeket utaztató cégek is adnak áfás számlát, csak hát ugye… :)

upd: vannak egyébként nagy fogások, ahogy írták is az itthoni forgalmazók, pl. mediamarkt, olyan szerződésük van az Apple-lel, és akkora készleteket berendelnek, hogy komoly kedvezménnyel jutnak hozzá. De ezek multik. Más kávéház.