iPhone X

1000-2000db iPhone? ennyit az istyle értékesít. Szerinted egy német MM mennyit rendel? Szerintem nyugodtan mögé írhatsz még 2 nullát alsó hangon. (és ez csak Németországban).

Ez a technika most ennyibe kerül, komolyan nem értelek titeket. Valószínűleg a világ legjobb értékesítői és marketingesei ülnek az apple irodáiban. Pontosan tudják mennyit lehet kérni egy termékért, ÁR/érték arányban egy Ferrari is elég rossz vétel még is egy kívánatos tárgy csak másik ligában.

Engedjétek már el ez az ár témát.Nektek drága nem ér meg ennyit? NE VEGYÉTEK MEG!

Oké egyszer mindenki elmondja a véleményét és kész, én se fogok ennyi adni érte adni pont úgy ahogy eddig soha nem volt soha aktuális ‘flagship’ mobilom de nem sírdogálok róla minden fórumon.

Sose lesz kesz az a haz, nem beszelve arrol mit szol anyu az occo kinaival :smiley:

3 kedvelés

2-3 hét alatt megvan 600k Feckának, az a ház max 1,5 év és kész van. Nem téma :).

A 6s most pont jó áron van. Szerintem minden más applefón csak rettenetesen indokolt esetben éri meg. Például, ha nem kell leszigetelni a házadat kívülről. 😀

Ratyi vagy.

3 kedvelés

"Orosz vicc

vezette fel az orosz viccet a Twitteren Garry Kaszparov volt sakkvilágbajnok, majd szerencsére ezzel folytatta:

Titkosszolgálati kihallgatóhelyiség 2018-ben: Ne üsd túl erősen az arcát, mert még nem nyitottuk ki az Iphoneját!"

via 444

:)))))

1 kedvelés

En is kitarto voltam…egy darabig. De utana duhito volt, hogy nincs igazan normalis nativ alkalmazas (viber…stb)

Tényleg ilyen sokat jelent az életetekben egy telefon? Van sziget, nincs sziget, ki áll a kamera, nem áll ki a kamera stb. Tetszik megveszed, nem tetszik nem veszed meg! Ha valaki ennyire elégedetlen a termékkel és mégis megveszi az nem más mint őrült!

6 kedvelés

Alig még harmincezerért gyorstölt is…

http://imagazin.hu/mindegyik-uj-iphone-tamogatja-gyorstoltest/

Én is kb. ezt akartam megfogalmazni.

Nekem eléggé, mivel munkaeszköz.
Nem öncélúan nyomkodom, hanem esetek 99%-ban munkára használom.
iPhone X-et meg hozatok az USA-ból ismerőssel 260-ért 32gigás függetlent nem fogom itt 2kilóval többért megvenni.
Az árát ígyis-úgyis ki tudom termelni elég hamar.
A 6-osomon jelenleg van 79 napnyi hívásidő és közel 1 terra mobiladatforgalom 3 év alatt.
Ha 10 percenként nem csörög a telefonom reggel 7-től du 6-ig, akkor :

  1. Lemerült
  2. Nincs térerő.
1 kedvelés

Csak ugye igy bukod az LTE-t.

Ez ugyebár más tészta. Mégis sokallod az árát, pedig kitermeli.

Miert bukna? Az apple oldalai szerint ugyonazok a tamogatott bandek a jelenlegi modelleknel. En is itt veszem meg az iPhone 8-at (azert ezt, mert az X nagyobb lett. Nagy eszkoznek van tabletem, telefonnak boven jo volt a 3.5”, ha csinaltak volna 4” kijelzovel iPhone X-et, akkor az egesz elferne kenyelmesen a kezemben, mint a 3.5”-os telefonjaik. Semmi ertelme a nagy keszuleknek.).

1 kedvelés

Ha most állnék váltás előtt, akkor is meggondolnám, hogy X-et veszek, de valószínűleg az lenne, mert hosszú távra venném. De még nem váltok, mert a mostani IPhone6plus telefonnal jól el vagyok. De én is soknak tartom az árát. Szóval fel év múlva vennék használtan (ha valtanék). Annak idején in is úgy nyugtattam magam, hogy munkára veszem. Ami félig igaz is volt :)
Jah és azóta sem bántam meg, pedig ennek is kezdi ára 300 körül volt ha jól emlékszem. Persze sokkal olcsóbban vettem használtan. :)

Én annó 6s + vásárlás előtt voltam úgy, hogy ennyi pénz egy telefonért, de aztán nem bántam meg, bőven megtérült már az ára. Mivel elég sokat utazok tömegközlekedéssel, így útközben is folyamatosan tudok dolgozni (igaz főleg adminisztrálok ilyenkor vagy feldolgozom a megbeszélések miatt kimaradt céges üzenetváltást).

Mértben 4.7" is elég lenne bőven, de aksiidő miatt a + mellett döntöttem végül, egyedül annyi, hogy állandóan kiteszem a zsebemből ha leülök valahol, így mindig az asztalon van. Múltkor be is szolt az egyik ügyfél, hogy mi ez a tepsi amivel járok :D

Szóval facebook-hoz nem kell ilyen telefon persze, de nem bántam meg egyáltalán, teszi a dolgát rendesen és eszemben sincs addig váltani, amíg nem lesz ennek valami komoly baja.

2018ban szerintem a 6-os szeria mar nem kap upadetet, 2019-ben pedig a 6s,SE sem.

18-ban az 5s nem kap, 19-ben a 6, 20-ban az SE és a 6s. Egyesével lépkednek.

1 kedvelés