Kávézás

Hopp. Miket lehet venni a Media Marktban. :slight_smile:

Ez a Cremoso édesebb? Amúgy azt hittem nekem be fog jönni az édesebb kávé, de nem. Nekem inkább ha jól gondolom a csersavasabb kávé jön be :)… tudja a nyavaja, nem értek én a kávéhoz.

Én ezt vettem szombaton:

(még az előző nem fogyott el, úgy hogy nem tudom milyen; legutóbb őrölten vettem és úgy az volt a legfinomabb kávé amit valaha ittam. Remélem megmarad ez a katarzis élmény daráltan is :D)

Láttam még ezt kb fele annyiért, mint amit vettem.

Ez amúgy mennyivel rosszabb és összehasonlításként azzal amit vettem meg mondjuk egy Tschibo Sicilia kávétól? Bár gondolom meg kell kóstolni

Nem tudom, te mondtad, hogy milyen finom az őrölt változat, ezért vettem egyet szemesben, de még van a Vivace-ből, úgyhogy még nem ittam belőle. De majd összekóstolom őket. :slight_smile:

Nem emlékeztem hirtelen, hogy melyiket ittam korábban. Most már, hogy így írtad, eszembe jutott. Akkor lehet, hogy “rosszat” vettem? :D Na majd kiderül. :)

Lassan meghozatok a kedvemet a kavezashoz :) a multkor mar majdnem vettem egy kapszulasat amazanon 70% volt leertekelve. Az orrom elott vettek meg.

Igen nekem is :D Bár nincs kedvem túl sokat áldozni rá, milyen kávéfőzőt érdemes venni ? Vagy csak a kávétól függ és sima “kotyogóssal” is főzhetem (bár gondolom nem).

Mornig showban volt egy jo resz (podcast) fajta fuggo. Mindenben van jo.

Láttam pár éve egy cikket, ahol rengeteg kávéfőzőt teszteltek le és ott a kotyogós kávéfőző nyert. De szerintem inkább kinek mi a jó kávé. Pl én egyáltalán nem szeretem az intenzív kávét, nem is bírom. Koffeinmenteset nem próbáltam még. Munkatársam meg inkább megsérti az embereket és elutasítja a kávét, ha megkínálják, mert ahogy ő fogalmaz: “szart nem iszok”. Mielőtt megvettem volna a kávéfőzőmet (használtan tőle :D), azelőtt megkóstoltam az ő kávéját és olyan erős volt, hogy másnapig fájt tőle a fejem. Szóval a legrosszabb az egészben, hogy nem lehet tudni kinek mi fog bejönni. Lehet ki kell próbálni többet is. Pl az Árkád Media Markt-ban láttam szombaton, hogy meg lehetett kóstolni ott valamilyen kapszulás kávét. Valamint sokszor plázákban ki lehet fogni egy-egy bemutatót, ahol ki tud próbálni ilyen kávékat. De aztán ott van a kávé fajta. Az sem mindegy. Nem mindegy a darálás minősége sem. Tehát lehet ugyanaz a kávé finomabb, ha kevésbé finom szemcsére van darálva… Szóval elég sok paraméter van. Mióta megvettem a darálós-capichino kávéfőzőt, azóta csak capuchino-t iszok otthon. Munkahelyemen meg közösen kávézunk és ott szerencsére jó gyenge kávét szoktak főzni a munkatársamék, amitől nem verem a fejem a falba :smiley:

En is capuchino parti vagyok ha neha kedvem tamad egyhez. Ezt a kapszulas fozok mennyire kepesek hozni? Nekem nincs kedvem mokazni vele, akkor inkabb pukkantok egy dr peppert :D

Kapszulásokat nem ismerem, de ez a darálós Dehlongi Magnifica rettenetesen finom capuchinót csinál. Talán már néha az a baja, hogy túl sok hab lesz rajta, szóval érdemesebb talán olyat venni, amelyik tud cafe latte-t csinálni.

1 kedvelés

Szerintem kotyogóssal is lehet jó kávét főzni, másmilyet, mint a presszó kávé, de finom lehet az is. Ha van daráló, akkor durvábbra kell darálni, és nem szabad nagyon lenyomkodni a pogácsát, inkább csak elegyengetni a tetejét. Ha nincs daráló, akkor a kotyogóshoz darált őrleményeket érdemes venni. (Moka vagy mokka jelzéssel futnak)

Nekünk egy Bialetti Brikkank volt,

http://www.bialetti.com/coffee/stovetop/brikka-c-1_7_24.html

de amióta Romániában gyártják, a Barista szaküzlet nem hajlandó forgalmazni.

Ezt még gyorsan bedobom. :)
http://www.eszpresszo.com/kavefozes

Annyit tennék csak hozzá, hogy a kotyogós az nem presszókávét főz, hanem lúgoz. Forráspont fölött gőzzé vált vízzel átlúgozza az őrleményt. Az igazi presszo - és ez az, ami sokkal egészségesebb, kevesebb csersav és koffein marad benne - 91-95 fok között vizet nagy nyomással 10-15 bar tol át az őrleményen. Most fejből írtam, de nagyjából így megy.

És azt tudtátok, hogy valójában nem is 3, hanem 4-féle pörkölés van? iJoe utcájában volt egy kávézó, ott mondta a barista csaj: olasz, francia, német, holland. :)

Nekem mindegy, csak finom legyen :smiley:

Nekem mindegy, csak finom legyen :smiley:

A kávé vagy a barista csaj? :))))
Egyébként én azt mondom, hogy érdemes több fajta kávét venni, és keverni az amúgy is arabica/robusta keverékeket, én pl. most Pellini és Bravos keveréket iszom 50/50 arányban, az egyik adja az ütős, brutál keserű, mély ízt, a másik a savanykás, de sokkal élénkebb, savasabb, de kevésbé tolakodó zamatot. A Pellinivel egyébként én úgy jártam, hogy elég komoly aritmiát okozott (pedig nem vagyok szívbeteg), amikor csak azt ittam, már napi 3 csészénél is, először azt hittem, a sok stressz, vagy ilyesmi, de aztán rájöttem, hogy csökkenteni kell a Pellini arányát és minden oké. :slight_smile:

Mi a koffeines Pellinit lecseréltük erre:

Olyan krémes crema-t ad, hogy döbbenet.

Nálunk most ez van terítéken:

Valami hihetetlen illata van. Mármint a kávészemeknek. Nagyon érződik rajta a mogyoró.
Tegnap előtt este nyitottuk ki, már akkor majdnem elájultunk tőle. Ittunk belőle és majdnem eldobtuk az agyunkat. Persze ennek már nem is kávé íze van, tehát nem feltétlenül jön be mindenkinek, de azt a mogyoró ízt nagyon lehet rajta érezni.
Másnap délután munkából hazaérve ahogy beléptünk a lakásba (kis lakás), bejárta az egész házat a mogyoró illat. Valami isteni volt.
De hát ez annyira drága, hogy azért csak ritkán fogunk venni. Mondjuk karácsonykor :smiley:
De ebben nagyon kevés van, így ha elfogy, akkor ez lesz az azutáni kávénk:


Ezt is várom már!

Amíg Bialetti Brikkat használtunk, a Párizsi vaníliiás kávé ment itthon a legjobban, szintén Freitől. Viszont a koffeinmentesével nyugodtan lehetne vallatni valami titkos CIA-bázison. :D

2 kedvelés

Viszont múlt héten egy nagyon szomorú dolog történt. A 2015-ös Gaggia Classic-ról nem tudtuk leszedni a felső szűrőt, pedig még wd40-nel is befújtuk. (Utána persze lesikáltuk, átöblítettük, ne igyatok wd40-et). Mivel azért nem árt takarítani, elvittük szervizbe. Ahol a kolléga közölte, hogy ennek a belsejét már a Philips készíti, sokkal kevésbé tartós anyagokból, és nem mer hozzányúlni, nehogy eltörjön benne valamit… :(

Haverom pár éve talált egy fószert, aki ilyen karos gépekre specializálódott, ha gondolod, előkeresem a számát.

Próbálta már valaki? Meg az weboldalról nem derül ki számomra, hogy az ár kilóban vagy kiszerelésben van-e megadva.
Amúgy a weboldalon nem is írják, de a hírlevélben benne volt, hogy 250g egy csomag. De ha 1 csomag ára van kiírva, akkor 36eFt/kg ???
https://shop.miele.hu/hu/webshop/termek/2315
Black Edition No.1 kávékeverék