Kodi

Ha már így felmerült a téma, ki is próbáltam a jelenlegi Kodi Beta 3-mal, ez a leírás alapján (első hozzászólás):
https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=329767

És azt kell, hogy mondjam, meglepő, de simán működik a Netflix most így Kodi alatt.
Bár kicsit kényelmetlen, nyilván a Netlix webes felülete százszor jobb, de legalább nézhető.
Sőt most a gépemről kipróbáltam, hogy Apple TV-re Airplay megosztással is szépen megy, bár csak pár másodpercet néztem, így nem tudok nyilatkozni sem minőségről sem arról, hogy mondjuk 4K vagy FullHD adás szaggatna-e. (A gépen állítottam Airplayt külön asztalként és nem a Kodit állítottam be, hogy ott jelenjen meg.)

Viszont ami fontos, hogy nem találtam olyan felirat letöltő szolgáltatást, ami működött volna Kodi-Netflix alatt. Egyet sem. Vagy nem találtak egyátalán feliratot, van olyan amelyik kiírja, hogy streaminget nem támogat és van olyan, ami a “manuális” keresést nem támogatja.
Tehát cseppet sem lett jobb a felirat betöltése, mint ha a Netflixet böngészőből indítanám és úgy tenném ki HDMI-n keresztül a TV-re.
Talán csak annyival jobb, hogy asszem a Netflix nem indul el, ha a böngésző Airplay képernyőn van.

Szóval megy is meg nem is.