Köszöntök Mindenkit MacBookPro mid 2012-vel!

Üdv Mindenkinek!

Több évvel ezelőtt töröltettem a fiókomat, mert számomra elviselhetetlenné vált a PPC-hűség fikázásának mértéke. Amennyiben annak idején a reakcióimmal bárkit megbántottam volna, bocsánatot kérek és új kezdet lehetőségét kérem Tőletek.
A néhány évvel ezelőtti helyzethez képest annyi változás történt, hogy a minap hozzám került 1 MacBookPro mid 2012, és szeretném napi szintre frissített redszerrel használni, amennyire csak lehet. A nemzetközi, illetve a romániai fórumokon eddig nem jártam sikerrel, hogy iCloud, illetve AppStore fiókok nélkül “clean install” Monterey telepíthető lemezképhez jussak, de nem adom fel. A továbbiakat más címek alatt…

1 kedvelés

A kerdesedet se ertem. Ha Montereyt akarsz hasznalni azon a vason, akkor miert nem jo neked a patchernel dokumentalt letolto, vagy az korabban hasznalt macos downloader?

Tettem volna fel kérdést?! Nincs tudomásom róla.

Hivatalosan a Monterey nem is megy fel rá

A szakértők szerint viszont nem hivatalosan felmegy,
Különben itt csupán köszönteni szándékoztam a közösséget. Amint írtam: “A továbbiakat más címek alatt…”

'12-es air-en próbáltam, nekem nem volt teljesen jó, akadozott a grafika, nyögvenyelősen ment, meg is untam. Lehet azóta változott, nem próbáltam azóta, a 11.7.3 tökéletesen megy.

Üdv újra !

Siman megy rajta, en igy hasznalom tobb mint fel eve. A sleep-bol valo ebredes kicsit tovabb tart, de kb ennyi.

Üdv! Üdv! Üdv! (10 karakternek kell lennie!)

Köszönöm szépen!

Köszönöm szépen! Amint reméltem, érkezett megerősítő válasz is.

Tehát a kér(d)és:

mondjuk gugli is a baratod (bar annyit nem tud mit Czo;)
nalam pl masodik talalat ez volt:

ui, de sajnos az sem mukodott :wink:

Köszönöm szépen a tippet.A duckduckgo a barátom, nem a google. A link sajnos az AppStore-ba visz, amit el akarok kerülni.

Lehetne a yandex is a barátod:
monterey 12.6.3
Sok sikert a peccshez, de előbb utóbb úgy is kelleni fog a fiók.

Tényleg sok sikert, de ahogy előttem is írták fiók nélkül folyamatosan problémákba fogsz ütközni. Kicsit az jutott eszembe, hogy persze lehet széllel szemben pisilni, csak ne csodálkozzunk, hogy utána foltos lesz a gatya.

bocs nem csekkoltam vegig, a legelsot neztem ott siman lehuzta a patchet, gondoltam a tobbi is el

Nekem is akadnak privacy, profile “paraim”, de azert nem szeretem “bantani” onmagam. Vannak erre ertelmes megoldasok.

Köszönöm. Véleményeket kérek szépen, hogy vajon érdemes-e a Monterey-t ráhúzni az éppen felkínlódott Catalina után:

Én a katinkával nagyon szenvedtem, kernel pánikok (főleg laptopokon) stb, én a helyedben big surra mennék és világbéka. A monterey -ből és a további opokból folyamatosan fogják irtani a régi driver-eket (pl a mac pro 6-os kinyírása), szóval szerintem jobb a békesség és a big sur a vége. Van rá normális peccs, a kinézet miatt meg vérnyomás csökkentő ajánlott, de szokható.