MacBook Pro 2016

A gépembe HDMI-t szoktam dugni (na most fixen rárakom gépem hdmi kábelre az átalakítót). A másik a dj kontroller ami USB (na erre is fixen rárakom az átalakítót) probléma megoldva.

Szintén! Csak nekem az USB az a telefonomhoz kell, ami meg a táskámban szokott csücsülni.

1 kedvelés

Olcsó? :D

A tv nem monitor.

40 fokos porcinál hova forogjon? majd bekapcsol ha melege van.

Honnan lehet letölteni ezt a fan megmutogató cuccot? Ha megmondod, akkor én is küldök majd screenshotot átlagos használt mellett.

Igen, regen ment egy alapsebessegen kb mindig.

Handbrake másfél órás konvertálása 55 perce állt le, azóta szerintem nagyjából átlagosan használom, bár épp most próbálgatok egy új alkalmazást.

Tessék: :slight_smile: (Ja, OFF)

Nekem ebből az jön le, hogy a 17-es számú mag nem dolgozik eléggé… Szerintem lusta!

1 kedvelés

Szürke.

Megtudnád osztani ezt a videót?

Játszd le a videót QTplayerrel. :)

Nekem QT alatt gyakorlatilag 50% körül van a proci, VLC-vel 350%

Melyik VLC? Én sem szoktam frissíteni, és lehet emiatt van ez.

Ez így eléggé “sommás”, ezért feleslegesen leírt vélemény.

Nem tudom, én elengedtem a 3,1-est, bár szerintem feleslegesen. Amire én használtam, elég volt, a SATA 3-as kártya dobott rajta. Annak érdemes, aki tudja, mire jó – ma már jóval 200 ezer alatt megkapható egy 8 magos.

Persze de az ucsó MBP 13" majdnem hozza egy 8magos teljesíményét. a 15"-ról nem is beszélve. Akkor már veszek egy használt 15" MBP (pár éveset és simán megvan a teljesímény)

Most akkor uccsó vagy pár éves? És mennyibe is kerül? És a háttértár(ak) és a memória (mennyisége)? Ha nagyon kell, kicseréled benne a videokártyát?
Lehetséges, hogy a teljesítmény épp megvan. Nekem nincs laposom (mit kezdjek egy 13–15-ös kijelzővel? :)), de úgy olvastam másoktól, hogy terhelés alatt elkezd melegedni, pörögnek a ventik, stb. Én egyszer hajtottam huzamosabb ideig közel 100%-on a masinát, meg se nyekkent.
Egyébként azt elárulom, hogy a legtöbb dologra sokkal jobb az i5–i7, mert az egymagos teljesítménye jobb.
Én nem akartam és nem akarok senkit rábeszélni semmire, de neked mindenbe bele kell kotyogni?

Egyszer hajtottad 100%-on? nincs több kérdésem. Bocs, hogy egy fórumon volt egy észrevételem hogy már a 2012CTO 15" MBP is hozza CPU-ban a régi MP-t.