macOS High Sierra

Én az OS-ről beszélek, miért nem jó a highsierra? Miért akarod minden áron, hogy a régebbi rendszere kapj updatet? (amit amúgy nem fogsz,mint ahogy leírták senki nem csinál ilyet.

Nagyon jól tudom mit h265, de te meg újra és újra azon lovagolsz, hogy miért nem volt egyből támogatva. Nem volt és kész, most már elvileg van csak fel kell rakni a legújabb OS-t ennyi. Hiába mondogatod itt el 100szor az apple nem fogja google translate-tel elolvasni és gyorsan csinálni neked egy géri OS-hez updatet (senki nem csinálja meg visszamenőleg).

Nem szűnt meg de biztonsági frissítéseken kívül mit kapott? És amikor megjelenik az uj windows ugyan olyan "beta"mint az os x. Csak éppen lásd a win10 még 2 év után is erősen béta volt és a mai napig is foltozgatják gui szinten is! Az apple meg inkább évente kiadd egy új os-t más néven.
De mindegy megértem a problémádat de ez van, vagy együtt tudsz élni vele vagy cseréld le. Azért mert 3 napja ugyan azt írogatod le újra ez sajnos ilyen marad, nekem is van olyan amitől kiakadok de elfogadom és együtt élek vele. Teljesen felesleges ezen stresszelni, főleg így pénteken jön a hétvége.

Lásd amit írtam a dühöngőbe, kijött az új Traktor (NI ugye) majdnem 5 óra volt mire újra építette a könyvtárat, és minden nulláról szinte újra kellett állítani. Szentségeltem itt a gép előtt beírtam a dühöngőbe de ennyi, ez már meg történt ezért nem fogom az ideget rágni még 4 órán keresztül.

A drivert az apple készíti?

Én úgy tudtam, hogy igen. de lehet csak egy részét csinálják ők.

Kizárt dolognak tartom, hogy az egész drivert az apple írná. Nem is tartom valószínűleg, hogy ilyen szinten hozzá férhetnének a HW-hez. Nem vagyok programozó, de szerintem ez már elégé ipari titok.

A QT egy integrált alkalmazás a MacOS rendszerben (ami általános felhasználásra elegendő). A Windows milyen integrált megoldást kínál ugyanilyen paraméterekkel?

Mármint mire gondolsz?
Nekem ezeket a tesztvideókat simán lejátsza a beépített videólejátszójával.

Szelsoseges eseteket vesznek alapul az egyszeru megoldasok/alkalmazasok eseteben.

Magashegységem újabban random elfelejti a Finder ablakméretének állapotát…
Ezen kívül, az eddigiekben megszokott gyors “preview” átváltott “várakozós-homályosan megjelenítős-várakozós-majd később megfelelő minőségű megjelenítős” üzemmódba. Azt nem tudom, hogy már eleve a HS első pillanataitól kezdve ilyen, de most már jóideje így viselkedik. Rohadjon le, mert eddig legalább 2-10 megás JPG fileokkal is működött rendesen, most meg LAG-ol…

Engem is beengedett 3. próbálkozásra jelszó nélkül :D Most beállítottam egy új jelszót, látszólag ez megoldotta.

Ez.Mennyire.Gáz.Már.

Szerk: Kolléga kommentje: “De legalább lehetsz egy szép nagy kaka animoji az iPhone-on” :D

1 kedvelés

Lehet mire átállok rá, minden hibát kiküszöbölnek :)

De erre lesz megoldás: most szivárgott ki egy beta állapotú javítóeszköz az Apple-től, ez megold minden szoftveres és több hardveres problémát is, fut McOs-en és ios-en is :)))

1 kedvelés

Ez az OFF annyira OFF, hogy teljesen. Barki szamara logikus, hogy ha megadta a hozzaferest, akkor barmikor elhet vele. De elarulom, ez ugyonigy megvan minden Androidnal vagy barmi egyebnel.

Kinn is van a Security Update 2017-001.

Mondom én: mire át állok minden megoldódik :)

1 kedvelés

A biztonság oltárán olykor-olykor be kell áldozni egy-két dolgot…

Tudom. Minden nem lehet… :)