Mechanikus billentyűzetek

Szuper cucc, amit csináltál, nem gány :slight_smile: És köszönet érte.

Ez nagyon jó. PBT Keycaps vs. ABS Keycaps - Das Keyboard Mechanical Keyboard Blog

Nem igazán mechanikus, viszont bontatlan. :grin: Nem gondoltam volna, hogy ebből tudok még újat venni…

4 kedvelés

Honnan??? :open_mouth:

Hat eleg regota keresgeltem jo allapotut, aztan ratalaltam erre, raadasul nem is dragan. Nekem jol jott ki mert Miami-ig az egesz $64 lett. Aztan onnan meg elhoztak. Viszont van belole meg. :smiley:

En igazan nem vagyok az a regen minden jobb volt tipusu ember, de ez valami fantasztikus. Emlekeztem ra, hogy jo volt ezen dolgozni a G5-os iMac-en… ez most nagyon tetszik, es minden fillert megert. A design pedig lassan 20 eves.

2 kedvelés

Nálam ezek bírták legkevésbé, pedig nem vagyok harkályféle. (Ezen pedig egy gombbal kevesebb van, a kelleténél. :slight_smile: ) Van is még belőle, nagyon jól jött a hubja nemrég egy 2018-as mini telepítésénél.
Az elődjét jobban kedveltem (csoportosított funkciógombok), manapság már az egész sor egybekerül a többivel.

O, ezek alapjan felbuzdultam, es megneztem az ebayen az A1314-et, abbol is talalni meg ott bontatlant, csak le kell nyelnem a billzetnel is dragabb szallitast. De a mostani A1314-eknel kezdem erezni, hogy tompulnak a gombok, illetve olyanokrol mint pl az S es a C mar szepen lekopott a felirat es mar kis godrocske is lett a kupakon.

Nekem van meg egy ilyenem, csak az magyar kiosztasu… annak a mai napig semmi baja, bar nem a legszebb allapotban van. Erre most megprobalok nagyon vigyazni, design-ra ez tetszik a legjobban. :smiley:

@Czo: Igen, en amikor ezt meglattam, akkor nem is erdekelt a szallitasi dij, mert ilyet mar tenyleg nem lehet kapni… probaltam ezt az mostani BT-s apple full keyboard-ot, de nem igazan tetszik.

Én még mindig keresek valami TKL méretű membrános billencset, sajnost eddig sikertelenül, szóval ha esetleg tud valaki ajánlani, azt megköszönöm!

Hétvégén egy ilyet próbálgattam:

De sajnos nem volt jó, mert mint megtudtam, nem szabályosan (lehető legközelebbi ujjal nyomom meg az adott gombot és a ketté osztás miatt így volt, hogy “átnyúltam volna” az osztáson és nagyon nem esett kézre).

Az apple kisebb billencs feelingre jó lenne, de a “fordított T alakú” nyilak hiányoznak és a dedikált home/insert/del/end/pageup/pagedown.

A membrános alatt laposat is értesz? Mert vannak tkl membrános billencsek, de a gamer billencseket imitálják, rgb-sek és magas profilú keycapek vannak rajtuk.

Szia,

Igen, olyan mint a gyári apple, csak a méret más.

Ez az. Scissor Keyboards – tagged "Wired, Tenkeyless" – Matias

Ez a wireless: Wireless Aluminum Tenkeyless Keyboard - Silver – Matias

1 kedvelés

Köszi a tippet!

Ez csak így idecsöppentem nektek:

Pont szezonja van :slight_smile:

Ez a név… de szép darab.

Valaki nagyon unatkozhatott: Gboard 棒バージョン - YouTube

1 kedvelés

:rofl: Én azt hittem, a japánoknak nincs humorérzéke. Bocsánatot kérek. :joy:

1 kedvelés

Ez nekem nem jönne jól… Mindig a billentyűzet alá dugom a cetliket, amit meg kellene csinálni, ha lesz rá időm… Egyfolytában idegesítenének :grinning:

1 kedvelés

Nagyobb baj ha a jelszavakat dugdosod alá a cégnél :smiley:

1 kedvelés