Miért NEM vennék Macet (azt írsz, ami eszedbe jut, a témától függetlenül)

Igaz, hogy az ugyanolyan minosegu+tudasu draga, de azert a kompromisszumok nem feltetlenul olyan sulyosak (kiveve az OsX).
En pl a sok ram+a ket videokartya miatt dontottem a pro mellett. (meg az OsX, meg a femhaz)
Igy, ha nem lenne benne kamera, bluetooth, thunderbolt, optikai audio kimenet, akkor is boldog lennek.
Masnak meg mas a fontos, igy kifizetjuk egymas “hobbijat”.

Jó, a Ferrari példa nem a legjobb, inkább pont azért írtam, hogy ott is ugyanazt kapod, mint minden más autónál csak jócskán túlárazva a markteing és márka neve miatt. Autóknál is előfordulhat, hogy ad hozzá olyan szolgáltatást/rendszert, amit a többi autó gyártó nem (példa macnél: OSx). Szóval lehet venni új autót 3 milláért vagy 300 milláért is. Így értettem az összehasonlítást.
Bár az igaz, hogy Apple-nél azért ha valaki kiad ennyi pénzt, akkor az minőséget kap, míg a Ferrariról hallottam már elég rosszat :D

A ferrari egy kluba a belepo.

… aminek itt semmiféle létjogosultsága nincsen, mint a téma tárgya.

Nem en hoztam fel peldak :)

Akkor fokozzuk: ebbe a klubba?

És az a baj, hogy nem is biztos, hogy PS…

Az Apple-né szintén!
Bár ott több klub van :D
Pl:

  • akik csak azért veszik meg, mert villogni akarnak.
  • ha nem apple telefonja lenne, akkor az ügyfelek szarba se vennék
  • dolgozni akar rajta
  • annyi pénze van, hogy nem tudja hova tenni… :D

Azt hiszem Csaba most szívünkből szólt! :D

Az a gond nem ert semmihez, nem csinal semmit. Megis jol el, amugy csak berelt auto volt neki tudomasom szerint. Ettol a klubtol meg o is messze van. Amugy azert mert van egy 400-500 millios autod meg nem biztos hogy belephetsz a klubba, de mar van eselyed meghivot kapni :).

egy bizonyos hajo meret felett van azonnali belepesi opciod :D

A fasszsagot te fujjod, de amugy neked egy 12"centis crt is eleg lenne mert csak gyujto vagy :D

Jo lehet 49" tv-t lesni 1 meterol biztos elvezi a nyakad szemed hosszutavon :)

Az Intel i7 6700K a legerosebb jelenleg. Ez van az iMacben is (termeszetesen CTO).
szerk.: Okay, az i7 5960X erosebb, de 2 generacioval regebbi es kifejezetten tuning proci.

Pont nem rég olvastam én is az appleblog cikket. Szerintem az a fő különbség, hogy egy PC-vel hasonlítja össze nem egy 5.1 mac pro- val. Szerintem lehet vitatkozni ki mit használ és, hogy mennyibe kerül. De azt nem szabad elfelejteni, hogy pc mac viszonylatban a szoftverek között is nagy a diferencia. Engem pl az OS X fogott meg és azért keztem el mac-et használni. Szerintem nem elhanyagolható szempont hogy z Os-t a géppel együtt kaptam es nem kellett kb 30k költenem még rá.

Ėn azt nem értem, hogy miért fáj az bárkinek, hogy én macet használok. Én se borulok ki azért, mert neki Windows vagy Linux van a Dell/Lenovo vagy akármilyen gépén.

3 kedvelés

Csak annyit fuznek meg hozza, hogy az integracio meg egy iszonyat plusz, amit az apple a termekeihez ad. Az az erzes h ahol egyszer beallitottam a wifi hozzaferest barmelyik eszkozomon onnantol az osszes tudja felbecsulhetetlen (foleg a 16 jegyu random wifi jelszavaimat elnezve :D)

a topic cimet elnezve kicsit off lett, mert vegul is azt irtam le, h en mert vennek/ vettem… sry…

Kerdezd feckat o a nagy zenesz itt, hd4000el hogyan fogja meghajtani a 4k 49" tv-t? Komoly gondok lesznek amikor 20 plugin meg a timeline kint van, de innen atveszi fecka ehez o ert :)

Ezt leirtam mar flejebb is hogy en os x-et vasarlok nem macet. De efelett atsiklott a tomeg, csak mondja mindenki az ezust mac pro a fasza azt lehet boviteni minden mas szar. :)

De mar varom a topicot ahol 10 ev mulva mindenki veszi az elso szerias kuka mac prot es mutogatja milyen szep akkor meg bezzeg tudtak gepet csinalni ;)

Ezt gondoltuk c2d-nel meg a 486 dx4-emnel is ami 133mhz zakatolt.
10 ev mulva egy kellemes emlek lesz, de majd jonnek akkor is a funok hogy a jelenlegi apple aX proci ■■■■ mert kuka intel mac pro na az…
Mindig ez van en is rajnogok sok regi dologert de szerintem az oregedes elso jele amikor mar nem birod befogadni/elfogadni az ujat. Valoszinuleg ezert megy annyira jol az a sok gagyi retro disco buli.

Meg nem vagy eleg oreg :D

Ertelmezd amit irtam.