Miért vennék Macet?

NAS van itthon kettő is :) De ha jól értem, egy újabb mbp-hez újabb adapterek kellenek. Pl. van itthon TB-LAN adapter az Air miatt. de azt se fogom tudni beledugni. Sima usb-s dolgok dettó.
Bár lehet, ezekkel együtt kell tudnom élni majd.

Uj adapter kellett regen is amikor ilyen ritkan csereltel gepet, vagy kategoriat leptel, lasd regen ibook 12” vagy pb12”.
Amugy a hdmi-n kivul nekem mar csak a tolto van a gepben. De ha olyan toltott veszel a gephez abba is mehet a hdmi gyakoraltilag dockolo lesz.

Utana olvastam de meg ha szervizbe csinaltatod akkor is olcsobb lesz egy nagyobb hdd-vel mint egybol azzal venni. Nem adok egy 4 eves gepert 1000+ eurot, ez van.

Brávó, ha az adatlapra néznél: “We can’t find the page you’re looking for.”

Elso szervizre rakerestem 50k ssd vel egyutt (256GB) egy csere. Na ez meg mindig nem a jellemzoen 128-as ssd, es ez uj is. Plussz gari. A hdd meg ugye kijon a gepbol (nem tudom melyikbe lehet kettot epiteni ha jol tudom a 27esbe igen).

Ui.: 80k 512es SSD.

Ja, amikor meglattam, hogy a 2011-es 6970M-es iMacemet, ha lecserelem egy 2013-as 27"-es 755M-es gepre, akkor lassabb lesz a GPU, akkor kicsit meglepodtem. Azert nem szabad soha extrazott Macet venni, mert evekkel kesobb szinten az extrazott Macet kell megvasarolni. Utalom, amiert egy majdnem fullos 2011-es iMac van elottem. (majdnem = a 6970 1G rammal van szerelve es nem 2G rammal. A gyari GPU az 6770M vagy 6550M lett volna.)

Mire lesz keves?

Mondtam mar fotofeldolgozas, es paromnak bongeszes nagy ritkan, kb ennyi.

Miert ne jonne be? 16 eve van macem es nem az elso imacem lesz :)

Amugy a miniket is neztem de egy 4 magos mini nevetsegesen draga. Gyakorlatilag majdnem annyi mint egy imac.

Nézegetem egy árban van egy alap 5k-s 2014es imac meg a 780m-es 2013-as (a 2013-as VGA 13% gyorsabb) de szerintem ez nem is kérdés akkor melyik éri meg jobban.

Az a 1050 inkább inkább 950:)

Okok de ne a 1050hez mérd mivel az egy lényegesen modernebb kártya. inkább a 950-hez, és semmi képen se a Ti-hez.

A 1050Ti 25%-al erősebb! Még a 950 is 8%-al. Az égvilágon semmi köze a 1050Ti-hez!

Ez egy rack, nem egy asztali WS. Tisztában vagy mi a különbség? De amúgy ez számodra pont 2x24 maggal több mint amire szükséged van :D

A Mac Prot elbaltázták, de az XServe-t meg a Raidet csak kidobták valamiért. Szóval nem biztos, hogy olyan nagy lenne az a vevőkör.

1 kedvelés

Ugy gondolod te jobban atlatod a piaci lehetosegeket mint ok? Miert gondolod? Elege kemeny penzek forognak az osszes IT cegnel es nyugodj meg nem keves munka es megbeszeles lehet a haterben mire eldontik hogy legyen uj mac pro vagy eppen mini.

Sajnos ebben te sem lehet 100% biztos :(

A teljes profit 1% tisztában vagy vele mennyi? az brutálisan sok.

Sose fog kiderülni, hogy mi mennyi százalék.
Egy biztos…
Az “epöl” is lement “kutyába”, mint az összes többi nyomi IT cég.
…pedig lehetne követendő vállalat is.