Netflix

Akkor lehet, hogy nemsokára megoldódik a problémám: http://hvg.hu/tudomany/20161102_offline_netflix_letoltes_sorozat_film?ver=2&utm_expid=1324304-9.KUdA7X4UQ6ueLGrcG8JcaA.1#rss
Így legálisan letölthetném előre a filmeket/sorozatokat, amit jó eséllyel le tud majd játszani a kodi (felirattal együtt).

1 kedvelés

Újabb példa, hogy a Windowshoz közeledik a macOS és iOS. Valamelyik este nem indultak el a filmek a Netflixen. A hibára rákeresve volt egy megoldás, amit többen is elfogadtak, hogy működik: az adott eszközön (iOS) resetelni kellett a hálózatot. Ilyenkor törli az összes hálózattal kapcsolatos ismereteit a rendszer, jelszavakat is, de úgy, hogy a másik eszköz is elfelejti majd ezeket (érdekes, a macOS nem felejtette el, pedig elvileg szinkronizálja ezt is…). És a reset után újraindult a telefon és láss csodát, ment a film. Pedig előtte volt restarttól kezdve szinte minden. De persze az eszköz nevét is átállítja, szóval ezt nem szabad elfelejteni majd visszaállítani.

A sorozatjunkien van egy kibeszélő, ahol az utolsó 5-10 hozzászólásnál valaki írja, hogy rákérdezett a supportnál erre. Leírta a levelezését is.
http://www.sorozatjunkie.hu/2017/03/08/magyar-feliratok-a-netflix-en/
Aszerint nem a Netflix rendeli meg (a magyar feliratot), hanem a forgalmazó adja. Bár @winnie szerint folyamatban van a fordítás magyar nyelvre és tud is olyan sorozatról, ami premierkor (értsd, amikor kirakják Netflixre) megkapja majd a magyar feliratot, de nem tudja miért nem jelent már meg nálunk kínálatban (valószínűleg jogdíj kérdése miatt).

En barmilyen nyelven megnezem felirattal sokat neztem mar olaszul spanyolul (karonkodni mar kitunoen tudok ezeken a nyelveken). Viszont ami borzalmasan zavar ezekben a szolgaltatokban hogy nem azonos a tartalom. Tudom jogi dolgok de engem mint felhasznalot ez nem erdekel, budos a penzem vagy mi? Miert jar ugyan annyiert egy amerikainak 3szor annyi mint nekem. Viszont pl a kedvenc vigajtek sorozatom a modern familyt, elsonek mindig vegig szenvedem angolul de annyira borzalmasan gyorsan beszelnek hogy nem birjuk olvasni.

1 kedvelés

Én még sajnos ott tartok, hogy muszáj angol felirat. Még néha így is nehéz. De mennyivel könnyebb már most is, mint két éve!? :D

Nekunk is mindig megy a felirat, de van mikor nem is olvasom, csajos meg dolgozni is szokott nemelyik konyebben emesztheto kozben, vagy nyomorgatja a telojat:)))
Special en ebbol aszempontbol a Narcost imadom, oda tenyleg csak kapaszkodonak kell felirat, mert nagyon bejon, hogy felmondat spanyol fel meg angol. Spanyolt tlan meg jobban szeretem mint az angolt pedig abbol kicsit rosszabul allok.

A narcos elejen egy szot nem beszeltem spanyolul a vegen megtanultam a: plata, puta szavakat igy a szoveg 50% megvolt 😂

3 kedvelés

Melyik az?

Szerintem ezt jelenteni kellene mert nálam is rosszat tölt be :)

Kodin, terrariumon nem.akad semmi ;)

Nekem hibátlanul megy Safari alatt is. Viszont engedélyezni kellett a beállításokban, hogy automatikusan induljanak el a filmek a Netflix oldalon.
Egyébként láttam már másnál is, hogy hibakódot írt ki a Safari és ez a beállítás megoldotta azt is.
Na mármint persze ez csak a legfrissebb Safariban van így, a korábbiban nincs ez az automatikus lejátszás letiltási hiba.

Azert valahol annyira vicces, hogy a warezt ingyen hasznalhatod es tokeletesen mukodik es nincs vele benazas. Komolyan nem ertem mit szerencsetlenkednek mindig az ilyen cegek.

2 kedvelés

Mindig azokat büntetik aki rendesen fizet. Dvd-n meg moziban a ne lopj reklámok…

1 kedvelés

Az, hogy pl adott bongeszoben nem megy max felbontason az csak is az o benasaguk.

Azert ez ilyen kozkeletu csusztatas. Ja, a warez tokeletesen mukodik, ha tudod, hogy mit tegyel fel, honnan szedd le, mivel jatszd le.
En azert hagytam abba a torrentezest, mert tobb volt vele a szivas.
Itt most az, hogy Safariban valamit be kell allitani all azzal szemben, hogy safari -> utorrent -> vlc… (Es akkor meg nem Apple TV-n, vagy valami mas eszkozon akarod lejatszani…)

(A DVD meg mozis Ne Lopj reklamok persze mas kategoria, aki azt kitalalta, azzal reggeltol estig azt nezetnem…)

Hát nekem a chromecast-on nézés tök egyszerű volt mindig is.
Letöltöm, megnyitom a videostream alkalmazással, ott is van a tv-n.

Nálunk egyébként mindig azzal megy az idő, hogy eldöntsük mit nézzünk…

Nem biztataskeppen, de osszesen vagy egy Android alapu app, vagy egy,max ket (alapjaiban ugyan az) Kodi kiegeszito es maris elered nem csak egy netes szolgaltatao tartalmat, hanem kb az osszeset.Nem kell tolotgetni sem es seedelni sem. A gyorsulo vilag eredmenyekeppen talan meg hamarabb magyar felirattal mint hivatalosan. Mindezt ingyen. Ha meg szansz ra egy masfel havi Netflix dijat akkor fel evig VPNs szervereken keresztul nagyon komoly minosegben.
Es nem azert hasznalom a szurkezonat, mert “modern anarchista” vagyok vagy nem tudom kifizetni a havi elofizut. Hanem azert mert meg mindig nem ertek egyet a kiadok es forgalmazok altal kialakitott rendszerrel. Ha egy olyan sorozat, film erdekelne ami mondjuk Nincs Netflixen akkor fizess elo HBOra is, ha egy harmadik akkor annak a forgalmazojahoz. Majd ha megoldjak egy jo rendszerrel, hogy barmit elerek barmelyik jogtulajdonostol, es fizetem csak siman a kolcsonzesert/nezesert akkor ok. DE amig csak latvanyosan marakodnak egymassal, felosztva a piacot, es kenyszeritve (es korlatozva) a tartalom fogyasztot, es semmikeppen nem jo iranyba torekedve, felszivjak a tomerdek penzt mindezert, addig marad a warez.

2 kedvelés

Azért mondjuk a Koditól is volt egyszerűbb: popcorn time :D Csak az már túl egyszerű lett és azért is záratták be minél hamarabb.

Viszont egyetértek, hogy szívás, hogy mindenhova regisztrálni kell, hogy elérhess mindent amit akarsz. Ugyanakkor én szerencsés helyzetben vagyok, mert a Netflixen megvan nekem minden ami kell. Nemrég nézegettem az HBO tartalmakat. És az az egy vagy két sorozat, ami érdekelne (és a HULU és Amazon szintúgy), amiatt nem fogok előfizetni ugyanakkor ezeket már warezról sem nézem, hanem inkább nézek Netflixen valamit.
Amúgy most egyszerre nézek kb 6-8 sorozatot. (vagyis nyilván felváltva :D)

És a Safaris beállítás megoldotta a problémádat vagy nem próbáltad? :D

Popcorn.