Nyár

Célzott kérésre/kérdésre szívesen megosztom a tapasztalataim az alábbi Ázsiai országokkal kapcsolatban:
Qatar, UAE, Pakisztán, India (észak-nyugati régió), Kína (déli tartományok), Taiwan, HK, Thaiföld, Malaysia (főváros és környéke), Vietnam (déli- és középső régiók), Japan … Ha eszembe jut még valami, akkor kibővítem.
Nem bonyolódnék csak és kizárólag hosszas monológokba a fentebb említett vidékekkel kapcsolatban. Ez itt nem blog :-)
Amennyiben valakit/valakiket érdekel egy olyan szemszög, melyet nem kifejezetten a turista/látogató cél vezérel, akkor örömmel lekörmölöm a véleményem.

Én most megpróbáltam és csak a kép méretére panaszkodott, hogy túl nagy. Szerintem a kérdés inkább, hogy hogyan kell átméretezni egy képet IOS-en, hogy kisebb legyen a mérete. (Nem kezdtem neki állni guglizni most.)

Rakni akartam be ide kepet nektek te hogyan csinaltad?

Én így próbáltam ki a képfeltöltést és csak a mérete miatt kiabált: https://www.dropbox.com/s/vjhltl7y815vypp/solar.mov?dl=0

Korábban pedig felraktam dropbox public folderbe majd a share linket ide simán bemásoltam.

En eddig nem vettem eszre az upload gombot 😂

1 kedvelés

Baratnommel a mi nagy szerelmunk Capri az Amalfi partok es Napoly. Hetvegen megyunk negyedszer:

Napoly olcso, carin postinaoban ha felevre elore foglalod elviselheto. Persze szigoruan 3 csillag. (Egy arban van aza aprtmannal) viszont ha az igenyek magasak akkor horror.
Persze kinek mi a sok.

Ui. Ha komolyan erdekel ajanlok szallodat, mi iden 10 napra megyunk ismeroseink mar hulyenek neznek :)
Meg egy gyors listat is amit erdemes megnezni es ahogy csinalni. (1het alatt nem igazan lehet teljesen bejarni a szigetet)

Este megirom melo utan. Nem tudom milyen arkepzes az amit szeretsz de ketfore egy ejszaka a legalapabb is 100 euro. Es ugye ez egy sziget ahol meg ivo viz sincs alapban igy azert a boltok nem olyanok mint napolyban. De mivel elnek 30e a szigeten igy azert elviselheto. A legtobb program amugy gyakorlatilag ingyenes vagy par euro. Amire erdemes kolteni az az hogy egyszer korbe hajokazd a szigetet. ( este tolok be rola kepet)

Szerintem aki napoly kornyekere megy nem erdemes a kajan sporolni az egesz egy brutalisan jo gasztro tura. Estenkent pedig a limonchellot kotelezo inni a tenegrparton :D.

A legjobb szerintem elsonek egy korutazas mi is igy mentunk meg magyarorszagrol. Napoly, vesuv (meg csak ezen az egy vulkan voltam de brutalisan nagy elmeny), sorrento, amalfipart (a vilaglegszebb tengerparti utjanak tartjak) es capri.

Nagy vagyunk egy apartmant/lakast venni amalfi felszigeten nyilvan nem a turistak alltal kedvelt helyeken mert ott hetszamjegyu egy lakas (euroban).

Caprirol irok este ez is jo hosszu lett :).

Ha pizzazol mondjuk 6-12 euro. De ez pizza :). Tesztak mondjuk 10 euro. Halak inkabb 20 fele vannak. De ugye olaszoknal meg van szervizdij is. Mi egy menobb helyen ketten ket pizza egy limonchello, udito/viz. 50 euro.

De mar talaltunk olyan eldugott kis etermet hogy oda megyek vissza elsonek :) garnelarakos citrmos nyoki ;).

A vesuv:

Alamfi part es positano:


Capri:

Amikor korbe hajokazod:

Felejsd el az utazasi irodat, segitek leszervezni neked egy du alatt. Ha komoly lesz irj es megoldjuk.

Ui.: egri gyerek vagyok de utalom a bort :), talan jegbort iszok 5 evente. Whiskyzek vagy palinka (evente egyszer :)).

Ha whiskyzek ezt szoktam valasztani 90%-ban.

Valoban, europa egyik tengerparti gyongyszeme.
Igaz nem tengerpart, de nekem meg Sevilla az egyik ilyen “csucsok”.

Csak rovid helyzett jelentes :), ma mar brutalisan jo ido van.

1 kedvelés

Oooooooooo… :)

Az eredeti 100MP panoráma :), na mentem Rolex Sail versenyre :wink:

1 kedvelés

Ezt most keszitetten nektek :slight_smile:

1 kedvelés

Köszönjük. Máris sokkal jobb itt Óbudán. :D

1 kedvelés

DaNang, Vietnam
(egy-két hete csináltam…)

Nagyon szép. :) Nem volt nagyon meleg?