Safari

Nyilvan. Viszont visszaraktam az adblockot, kezd egesz ertelmes lenni.

Hát ez nagyon fura. :slight_smile:

Az adblock volt az első amivel próbálkoztam és kidobtam, mert szabályosan felidegesített. A második példa oldalamon szinte semmit sem szűrt ki és gyakorlatilag minden oldalon hagyott egy-két reklámot, amiket ugye egyéni szűrés hiányában el sem tudtam tüntetni. A uBlock Origin előtt használtam, de gyakorlatilag a nyomába sem ér az egykori AdBlock vagy AdBlock Plus-nak.

Ahogy megfigyeltem, már szinte csak elsősegélyhelyként funkcionál. Új hírek úgy sejtem azért nincsenek, mert valószínű, hogy a srác aki eddig ezzel foglalkozott, nyár végén átpártolt a szifon.com-ra. Mostanában ott látom felbukkanni a nevét, legutóbb az új, 16-os MacBook Pro-t értékelő cikkben.

Azt is tönkre kell tenni nem? :smiley:

4 kedvelés

Mondjuk pont ugyan olyan hitvany egy oldal :D

Ezt nem tudom, életemben ha 2-3 alkalommal tévedtem oda, akkor sokat mondtam.

nekem az adguard meg kikapcsolt allapotban is tokeletes, youtubon sincs reklam,
solar: user error lesz az!!! ;)

1 kedvelés

Üdv!
Hogyan tudhatom meg, hogy egy adott weblapon melyik elem, vagy kódrészlet, vagy mi a búbánat emeli meg a cpu hőmérsékletet 72fokig? 65től már erősen hangosak a ventik, a weboldal kitartóbb :)
Normál böngészés, és úgy általában is a hőmérséklet 50fok, ventillátorok minimumom.

Sziasztok.
Csak annyit szeretnék megtudni, hogy Safari böngészőből a YouTube -ban miért nem müködik nálam a videók animációja, amikor rájuk megyek az egér kurzorával? Chrome böngészőben meg gond nélkül megy. Mit kellene beállítanom?
Köszi.

Ha van reklamszurod, kapcsold ki, illetve ha elofizetsz a Red-re az is megoldja.

Nincs blokkolóm, és most regeltem be pár napja prémium YT-ra. De így is csak a Chrome alatt működik :(
Nem életbevágó a dolog, csak érdekes, hogy egyiken megy a másikon nem.

Másfélszer annyiba kerül, mint a Netflix?! Jeeez

Minden annyiba kerul, amennyiert el lehet adni.

Ámen :)
(Bár az előfizetéses konstrukciók térnyerését nekem ez sem magyarázza)

1 kedvelés

Mondjatok végre egy mükődő reklámblokkolót safari alá. A jelenlegi adblockot le kellett szedni mert youtubeon semmilyen videó nem indul el ha fent van.

Wipr nevű blokkoló nekem bevált. Nincsenek reklámok, működik minden. Am inkább használj Chrome-ot, jobban jársz.

Nem fogok. Chromhoz elsonek updatelni kell a gepet :D. Es kell a kenyelem ahogy az iphoneal szinkronizal.

Plane, mert a chrome par eve el is dobta a Keychain hasznalatat jelszavak tarolasara…

1 kedvelés

A Chrome belemászik a géped legmélyére is, és soha többet nem tudod kiirtani a szertehagyott alkatrészeit… pfuj. Tuti, hogy a kamerán át is folyamatosan figyel, aztán majd csodálkozol, hogy orrszőrvágót hirdetnek minden blokkolhatatlan felületen.

3 kedvelés

Nálam Firefox + uBlock + NoScript ketyeg, megelégedéssel.

Opera, gyári blokk + Avira Browser Safety (aminek most a neve Avira Safe Shopping).
Nincs tecső reklám.