Synology

Van egy ismerosom, aki ismeri azt, akinek a haverja tudna szerezni SAS meghajtokat…

3 kedvelés

Van lehetőség arra hogy finderbe valahogy bevarázsoljam a nas-t ha nem vagyok otthon?
Probálom simán beírni a quickconnect elérést de úgy nem akarja a finder.

En vpn-en keresztul felcsatolom afp-n lokalis IP-vel.

1 kedvelés

En is VPN-el maszok haza.

Fel kellene raknom a Java 11 verziojat a synora (az openHab szerver uj verziojanak erre a van szuksege), letolottem, ssh-n felraktam es ki is van csomagolva.
A telepiteshez lenne szuksegem segitsegre, mit es hogyan?

Ezt kibontod es elinditod.De nincs ahhoz a rendszerhez valami csomagkezelo? Ha van, akkor inkabb azt kellene hasznalni. (nem ismerem a Synologyt)

van de csak korabbi (8s) verzioju javat kezel gyarilag
de mit kellene elinditanom? es hogyan:)
a jdk mappaban ezek vannak kitomorites utan

Ezek alapjan, ez mar egy kesz java. Hasznalhatod rogton. (ezert kerdeztem a csomagkezelot, mert az gondolom mindent berakna a megfelelo helyre. Ez most igy ahogy van, mar mukodik, hasznalhatod az osszes commandot belole).

koszi a segitseget,
sajnos ez hiaba kesz java, az openHab tovabbra sem latja, igy nem fut, valoszinuleg ahogy irod nincs minden a megfelelo helyen

koszi megegyszer

Ilyenkor kell megkeresni az openHab inditoscriptjeit es modositani benne a modositani valot.

pff ;))) okes, meg kutakodom ;)

tumblr_ljh0puClWT1qfkt17

3 kedvelés

Sziasztok.
Van egy synology 214+ nasom. Azon fut a Download Station. iPhon 12-re van telepítve a DS get alkalmazás. A problémám az, hogy ha betöltöm a DS get-ben a letöltendö fájlt, kiválasztom, hogy azon belül mit akarok csak letölteni és rányomok a hozzáadás lehetösrégre, akkor kidob a program és az iPhone kezdö képernyöje jelenik meg. Kaptam olyan tanácsot, hogy töröljem le az appot, restartoljak és újra töltsem le, de ez sem segített. Valakinek ötlet, hogy mi lehet a baj? Használom a DS get appot régi androidos eszközön is és ott simán betölti magának a letöltést.
Köszi a segítséget.

Az a baj, hogy a DS Get alkalmazast mar regota megszuntettek es tudomasom szerint nem fejlesztik. Ha le tudod tolteni, akkor az azert van, mert amikor meg (par evvel ezelott) elerheto volt, akkor bekerult a purchasedbe. Helyette a Download Station alkalmazas van IOS-re is ami egy rakas ■■■■. Sajnos. Nalam is meg fut a DS get de nem tudom meg meddig mukodik.

■■■■ fos kaki lofasz kokany
Sorry csak kivancsi voltam mit nem csillagoz ki :D

5 kedvelés

Ok, köszi, kár érte.

Szarin szaharin szarik szarka ■■■■ kakukkszar tyuxar vattafák

Most állíthatom át a szűrőt :-D

1 kedvelés

Lófarkas lány keresi hasonló adottságokkal rendelkező társát… ■■■■ ■■■■

Latom beindult a lavina :)