Sorozatok

Tegnap este leálltam megnézni ezt a sorozatot. Igazából tetszett a trailere. 20 perces egy rész, 8 részes az évad. Bár az első egy-két rész kicsit fura volt, és van egy egyedi stílusa, amit meg kell szokni. De engem nagyon lekötött. Olyannyira, hogy egymás után le is csúszott a 8 rész. És persze egy clifhangerrel lett vége, úgy hogy jöhet a második évad.

2 kedvelés

felet mar leporgettuk mi is ma este ;)
koszi

1 kedvelés

Nagyon tetszett, de remelem nem lesz masodik evad. Vannak dolgok, amik ugy jok, akar cliffhangerrel…
A Stranger Thingset is kar volt folytatni. (igaz, meg visszavonhatom ezt, mert az elso resz vegen abbahagytam a masodik evadot.)

Kedves admin szerintem toroljuk ezt a felhasznalot mielott elarasztjak az ilyen reklam trollok a forumot.

Hát, azt kell mondjam, hogy a Westworld így a 2. évad vége felé (van még két rész) zseniális, csak keveslem a 10 részes évadokat.

A záró epizód kevésbé lett zseniális, sajnos.
Nem elég, hogy vagy ötször fejezték be (vagy inkább állították le) a sztorit, de egyik sem igazán meggyőző. A Dexternek is két befejezést csináltak gyávaságból, az is gáz volt, de ez az értelmetlen közhelygyűjtemény egyenesen borzasztó.

Még nem kezdtem el nézni a második évadot, de érdekes amit írsz azok után, hogy egész jó visszhangja volt a részeknek. Elég ■■■■, ha pont a végét elcseszik…

En az elsot se birtam annyi logikai bukfenc volt nekem benne, hogy nem birtam :)

Bocs, nem akartam beleböffenni a mulatságodba : )

Engem amúgy a logikai bukfencek sem zavarnak, sőt, még az sem, ha a géppisztolyosok nem találják el a hőst, ő viszont leszedi őket egy százéves colttal – amíg jó a sztori. És a legvégéig jó is volt.

1 kedvelés

Nekem tetszett a legvége is. kivéve a 9. részt, azt nagyon csak egy fillernek éreztem, kivéve a két másik karakter kb 5 percét.

Az utolsóval viszont rendben vagyok, tényleg. Az igaz, hogy nekem is feltűnt, hogy leállították a sztorit párszor, de örültem, hogy van folytatás. Most meg hát várom a 3. évadot, kíváncsi vagyok hogy bontják ki az extra jelenetet a végéről.

Errol magyarazok mar vagy 1,5 eve :)))

És ha nincs normális felirat, akkor az sem fizet elő, aki hajlamos lenne rá, hiszen a streambe nem tudom beilleszteni a már létező, ingyenes feliratot sem.

2 kedvelés

Valahogy lehet okoskodni, de én nem fogok ha már fizetek érte csak működjön. De ami még zavar, hogy értem a jogi problémákat de oldják meg. És legyen mindenhol ugyan az elérhető.

3 kedvelés

Nem egy ördöngősség a külső feliratok hozzáadása, ha asztali rendszeren nézzük.
Sőt állítólag a jelenleg béta állapotában lévő Kodival (@tomigonzo mióta várjuk már :D) is megy már (de Apple TV miatt már engem nem nagyon érint).

Szóval simán asztali böngészőben, elvileg bármelyikben megy, épp most teszteltem Safarin:

Felirat letöltése innen vagy a következő linken:
https://www.feliratok.info

Felirat átkonvertálása (de érdemes rákeresni itt is feliratokra, mert szoktak feltölteni):

Aztán minden böngészőben film elindítása után nyomni cell a ctrl+alt+shift+T kombót (ezt csinálja a Chrome extension is amúgy). És megnyitható az a felirat, amelyet a subflicksről töltöttetek le.

3 kedvelés

Ez jó csak pont 2 lépessel több mint amennyivel lennie kéne. :D
Ha mér a netflix nem csinálja meg, legalább beraknának egy nyavajás gombot hogy alternativ adatbázis hozzáadása.

Ilyet tuti nem fog csinálni szerzői jogok miatt (ebbe ne menjünk bele, mert idegörlő topik mint tudjuk, amiről éveket lehetne szerintem vitatkozni :D).
De amúgy meg akkor meg kell szenvedni a Kodival egyszer, utána már szinte olyan, mint ha magáról a Netflixről csinálnád. Még az is lehet, hogy emiatt én is visszateszem a Kodit a gépemre, pedig már nem Kodizok azóta, mióta megvan az Apple TV :D

Azt kell mondanom, amig az utobbi 4 hozaszolasban leirt nehezsegeket nem oldjak meg, addig en tovabbra is a szurkezonabol fogyasztom a tartalamat. MAjd ha valos on demand lesz ami a hangsavra es/vagy feliratra is kiterjed, kiado fuggetlen akkor oke (meg tudnanak egyezni ha nem a gyorsan repkedo 100dollarosokat latnak maguk elott). Mert nem lehetetlen. Tokeletesen mukodik KOdival nem hogy 2 gombnyomasra hanem egyre, es csak egyszer kell beallitani, filmet kivalasztod elinditod es megkeresi automatikusan a feliratot hozza (sot utobbi idoben nem sok gond szokott lenni az idozitessel sem valasszak barmilyen forrast 264 vs 265 kodolasu, miegyeb, nemhogy kodolgatas)
Igazabol mar nem is torrentezek, csak szimpla stream megoldasokat hasznalok. egy legal elofizetes egy havi arabol megvan a hozzaferesed fel evre az egyik legjobb eleresi ponthoz, vpns streamekkel, tokeletes minosegben.
Es ezert nem Apple Tv, mert azon ezt nem lehet megoldani (neked idioty meg konyebben ha fejleszto vagy akkor ugye egy evig mukodik a kodi problema nelkul).

Apple tv en se cserelnem le, talan a legjobb apple termek :). Igy marad az infuse. Persze mar kicsit unalmasak a csaladi videok de hat ez van 😂

Elvileg beállítható így szerintem a Netflix addonnal is a Kodi. Ha megtalálná a feliratot hozzá :D.
Amúgy Apple TV-n én is Infuset használok nagy megelégedéssel.
Mire meg megoldják a magyar feliratot Netflixre vagy kiadják alapból mindegyik tartalomra (mint ahogy Romániában), addigra megtanulok tökéletesen angolul… már így is simán nézek mindent angolul angol felirattal :smiley:

Izé… Kodi Apple TV-re is van, nem?